Záruky a záruky

Navic naše penize zpět pojištěni vkladů všechny naše vyrobky jsou dodavany s minimalně jeden rok zaruka. Pokud vaše zboži zavada během zaručni doby, budeme rychle opravit nebo nahradit položku pro vas, a pokud jsme schopni to udělat vam nabidneme nahradu.

Uspořadat vraceni vadneho zboži, prosim volejte naš tym zakaznicke služby na 44 (0) 843 155 0800 (Irsko: 0766 805 243). View All Information

Rozšířené záruky

Schéma Gear4music prodloužená záruka poskytuje rozšířenou službu a je navržen tak, aby nabízet vyšší úroveň ochrany, než naše standardní záruky nebo bez záruk nabízených jinými prodejci a výrobci.

Gear4music Rozšířené záruční služby jsou:

 • Záruka se vztahuje až na 5 let od data dodání
 • Náklady na sběr a dodání jsou zahrnuty pro první dva roky (UK)
 • Záruka je nepřenosná, pokud položka je prodán
 • vybavení úvěr bude poskytnut, pokud produkt není opraveno do 30 dnů
 • Náhradní vybavení bude poskytnut, pokud produkt není opraveno do 60 dnů
 • Pokud nebyla použita, politika může být zrušeno, do 30 dnů a kdykoli poté na poměrnou slevu
 • Pokud nebyla politika, tvrdí 50 % hotovosti zpět na náklady na záruky po 5 letech!

 • Tato Rozšířená záruka je kromě standardních Gear4music a výrobce záruky politiky a Gear4music podmínky obchodu. Žádná prohlášení nebo podmínku prodeje obsažené v těchto hodnotách ovlivňuje omezuje vaše zákonná práva, jak je definováno v The spotřebitelské smlouvy (informace, zrušení a další poplatky) předpisy 2013.

  Lze přečíst všechny podrobnosti o naší prodloužená záruka systému zde.

  Kolekce & zpáteční náklady

  Standardní záruka:
  Pokud zboží vadné během prvních šesti měsíců svého vlastnictví, budeme zboží vyzvednout a doručit je zpět k vám zdarma. Po šesti měsících vlastnictví bude poplatek na pokrytí našich nákladů sběru a vrácení zboží zpět k vám. To platí pro UK a mezinárodní objednávky.

  UK, rozšířené záruky:
  Je-li zboží v prvních dvou letech vlastnictví defektní budeme zboží vyzvednout a doručit je zpět k vám zdarma. Po dvou letech vlastnictví bude malý poplatek na pokrytí naší přímé náklady na sběr a vrácení zboží zpět k vám.

  Mezinárodní rozšířené záruky:
  Pro objednávky mimo UK Rozšířené záruční podmínky se mohou lišit podle země jednoho až dvou let, a to jasně uvedeno. Je-li zboží v rámci jedné nebo dvou letech vlastnictví defektní budeme zboží vyzvednout a doručit je zpět k vám zdarma. Po jednom nebo dvou letech vlastnictví bude malý poplatek na pokrytí naší přímé náklady na sběr a vrácení zboží zpět k vám.

  Odlehlé oblasti

  Pro zákazníky v některých odlehlých oblastech ve Velké Británii (např. ostrov Man) může být cena Rozšířená záruka nepatrně vyšší, vzhledem k potenciálu pro vyšší odběr a re dodání přepravní náklady. Budete mít možnost vidět tuto cenu, když zadáte podrobnosti adresy během rezervace.  Oprava harmonogramu

  Pokud vrátíte položky nám k opravě, odstraníme ji co nejdříve. Pokud jsme schopni opravit váš produkt do šedesáti dnů, pak vám zašleme náhradní výrobek.

  Upozornění:

  Všechny naše záruky politiky vyloučit položky, které se staly vadný kvůli zneužití, náhodné škody nebo jiného důvodu, než výroba chyba. Je-li položka je zjištěno, že bez zavinění na jeho návratu do Gear4music a je mimo jakékoliv použitelné peníze zpět záruka období a pak se vrátíme položku pro vás za malý poplatek. Dále doporučujeme pojistit své zboží.