Žive efekty procesory

Účinky procesory navržené pro živé aplikace reverby a zpoždění až multi efekty. Od malých sólové akustické vystoupení na celé pásmo koncertů zvukové efekty jsou důležitým nástrojem pro hudebníky a inženýry dolaďovat mix a dát mu požadované chování.

View All Information

Účinky procesory

První 47 výrobky zobrazeny

O signální procesory

Účinky procesory jsou široce využívány v nahrávací i hudební studia v post produkce pro zaznamenávání zpěv, kytara, baskytara, bicí, klávesy a jiných nástrojů. S efekty od jemné změny transformaci zvuku dramatickým způsobem.

Různé efekty od dozvuku, zpoždění, sbor, příruby a mnohem víc neznamená, že neexistuje žádný konec různé tóny a zvuky, které lze vytvořit v ateliéru. Na Gear4music.com.com víme, že hudebníci snažit vytvářet své custom jedinečný zvuk a technik. S tímhle na mysli máme velký výběr jednotek procesoru efekty signál od předních výrobců a dobře známé efekty jednotky jako 4 MicroVerb Alesis signálový procesor, s cílem poskytnout širokou škálu velké znějící, snadno použitelný efekty pro studia a inženýři stejně.

Signál Processor Novinky

NAMM 2016: JHS pedály uvolnit více informací o krabici 500 Series

JHS pedály Lunchbox 500 series - JHS' nejuctívanější kytarové efekty v novém formátu studio připravené pro aplikace s bubny, zpěv a další.... Více »

NAMM 2016: JHS pedály Tease novou krabici 500 Series

JHS pedály dal žalobníček náhled svých výrobků Lunchbox 500 Series, která bude představena na NAMM 2016 officilly.... Více »

Focusrite ISA jeden analogový předzesilovač - sleva 20 %

Focusrite nabízí 20 % slevu na ISA jeden mikrofonní předzesilovač, pouze omezenou dobu.... Více »