Cajons

Cajon je rychle stává jedním z nejpopulárnějších bicích nástrojů v dnešní rozmanité hudební scéně ale je že byl původně vyvinut kolem pobřeží Peru v počátkem 19. Cajons jsou ideální pro použití v latině a World music, nebo pro ty unplugged akustické koncerty a venkovní představení.

View All Information

Nejoblibenějši Cajons

První 18 výrobky zobrazeny

Nářadí, nástroje Cajon a Hardware

První 37 výrobky zobrazeny

O Cajons

Cajon buben je jednoduchy nastroj s komplexni zvuk. Někteři lide se domnivaji, že Cajon pochazi z použiti přepravnich beden jako improvizovane bici nastroje. Z těchto skromnych začatků Cajon je nyni velmi popularni nastroj nalezen v mnoha různych druhů hudby.

Cajon děla různe zvuky podle toho, kde a jak jej udeřil - vše od hluboke basy na prudky viřivy učinek. Zda je poskytuje celou rytmicka sekce nebo působi jako součast širšiho souboru Cajon je mocny nastroj v rukou začatečniky i experty.

Pro Cajon hrači tam nejsou žadna pravidla. Začatečnik může snadno vyvest ven dobry rytmus z bubnu, ale v rukou odbornika Cajon produkuje bohate, rezonančni a komplexni zvuk. S trochou praxe každy začatečnik může začit zvladnout jemnosti Cajon!

Cajon novinky

NAMM 2016: Roland odhalit hybridní nástroje EC-10 EL Cajon

Představujeme inovativní elektronické vrstvami cajon od Roland.... Více »

HODINKY - Musikmesse 2015: Roland TD - 25K V-bicí Elektronická bicí souprava

Zahrnutí všech nový TD-25 V-bicí modul, který poskytuje dynamické a interaktivní pocit, dvě nové Roland V-bicí soupravy nahradit TD-15.... Více »

NAMM 2015: Sabian činely velcí a oškliví

Sabian spustili zbrusu novou řadu jízda činely, velký a ošklivý rozsah. Tyto mocné činely produkují tmavé, organických a nedokonalé zvuk.... Více »