Cajons

Cajon je rychle stává jedním z nejpopulárnějších bicích nástrojů v dnešní rozmanité hudební scéně ale je že byl původně vyvinut kolem pobřeží Peru v počátkem 19. Cajons jsou ideální pro použití v latině a World music, nebo pro ty unplugged akustické koncerty a venkovní představení.

View All Information

Nejoblibenějši Cajons

První 24 výrobky zobrazeny

Nářadí, nástroje Cajon a Hardware

První 84 výrobky zobrazeny

O Cajons

Cajon buben je jednoduchy nastroj s komplexni zvuk. Někteři lide se domnivaji, že Cajon pochazi z použiti přepravnich beden jako improvizovane bici nastroje. Z těchto skromnych začatků Cajon je nyni velmi popularni nastroj nalezen v mnoha různych druhů hudby.

Cajon děla různe zvuky podle toho, kde a jak jej udeřil - vše od hluboke basy na prudky viřivy učinek. Zda je poskytuje celou rytmicka sekce nebo působi jako součast širšiho souboru Cajon je mocny nastroj v rukou začatečniky i experty.

Pro Cajon hrači tam nejsou žadna pravidla. Začatečnik může snadno vyvest ven dobry rytmus z bubnu, ale v rukou odbornika Cajon produkuje bohate, rezonančni a komplexni zvuk. S trochou praxe každy začatečnik může začit zvladnout jemnosti Cajon!

Cajon novinky

Ruach hudbu představil vylepšenou rozsah Gear4music

S řadou nástrojů, které pokrývají různé oblasti perkusní spektra Ruach zvýšit laťku a stanovily jako nový průmyslový standard.... Více »

Gear4music Punčocha nyní custom bicí SJC

Gear4music jsou jediný evropský distributor Massachusetts značkou SJC custom bicí a jsou nyní punčochu řadu různých produktů.... Více »

NAMM 2016: Roland odhalit hybridní nástroje EC-10 EL Cajon

Představujeme inovativní elektronické vrstvami cajon od Roland.... Více »