TC Electronic basů zesilovače

Gear4Music.com

TC Electronic basové zesilovače se vyznačují jejich přesné a citlivé tóny. TC Electronic je vysoce ceněné pro jejich rozsah hudební vybavení včetně kytarové efekty, zvukové rozhraní, audio software, počítač hardware a další. TC Electronic se specializují na basové zesilovače s cílem vývoje, výroby a marketingu první třídou basové zesilovače, zajišťující trvalou hodnotu uživatel zvukaři a hudebníci podobně. View All Information

TC Electronic basové Combo zesilovače

První 5 výrobky zobrazeny

TC Electronic basová zesilovač hlav

První 7 výrobky zobrazeny

TC Electronic basový reproduktor skříňky

První 10 výrobky zobrazeny

TC Elektronický basy zesilovač příslušenství

První 6 výrobky zobrazeny

O TC Electronic basů zesilovače

V TC Electronic basová vybavení vyvinuté pro basových hráčů v basových hráčů. Emulující roky a roky žijí a zaznamenávat zkušenosti sklizené z na silnici a v studia chápou potřeby a touhy hrajícich, když jde o vystoupení, zkouška a studio práce.

Jsme hrdí na to, práce s elektronickými TC nabízí našim zákazníkům nejvíce inovativní basů zesilovače za nejnižší ceny, on-line ve Velké Británii.

TC basová zesilovač elektronické zprávy

TC Electronic vydání elektronické Flashback 2 Delay pedál

Po vydání 2 Hall of Fame a potrubí klepněte Tremolo pedály TC Electronicsi Flashback 2 slibuje nevídané výraz a nadpozemský tón.... Více »

TC Electronic zahajuje Hall of Fame 2 Reverb pedál

Staví na úspěchu uznávaný Hall of Fame Reverb pedál, druhá splátka od TC Electronic vidí mnohem jemnější a moderní interpretace.... Více »

TC Electronic odhalit odposlechu Riff rekordér pedál

Někdy přišel s vrah riff, jen na to zapomene, o pár dní později? No TC Electronic odpověď, aby to bylo věcí minulosti.... Více »