Tanglewood kytara

Gear4Music.com

Akustická kytara keři mají dlouhou dědictví Výroba akustických nástrojů a jsou proslulé svou akustické kytary. Nejoblíbenější značka akustická kytara v Británii, stejně jako na vrchol mnoho průmyslu průzkumy jsou opakovaně keři. View All Information

Nejoblíbenější Tanglewood kytara

První 6 výrobky zobrazeny

O Tanglewood kytara

Britsky vyrobce, Tanglewood kytary akusticke, elektricke, basove a lidovych nastrojů. Původně založena v Londyně v roce 1988 se později přestěhovala do Kentu a mit prostor take velmi blizka naši kancelaře v Wetherby, Yorkshire. Dnes oni jsou jeden z nejlepšich ve Velke Britanii prodava akusticka kytara značky.

Tanglewood kytara rozsahy patři objev, Evolution, dědictvi, Java, Master Design, Nashville, Premier, Roadster a Sundance. Prozkoumejte serie, pomoci tlačitek v horni časti teto stranky se dozvite vice. Přidejte k tomu řadu Tanglewood Basove kytary, lidovych nastrojů a kytara baleni a to je snadne pochopit, že bez ohledu na druh kytarista jste, Tanglewood ma kytara, aby vyhovovaly.

Tanglewood zpravy

Tanglewood zabezpečuje distributor pro Indii

Výrobce se spojila s Saptaswara hudební distribuce Chennai.... Více »

Musikmesse 2013: Co je nového od Tanglewood?

Tanglewood uvedli na trh řadu nových akustických a elektroakustických kytar na Musikmesse letos, stejně jako přidání do své škály akustické zesilovače.... Více »

Twilight Sad a Django Django do užšího výběru pro skotské Album roku ocenění

Kapely se nejlepších deset záznamů za uvrstevnýnulý rok.... Více »