Fender elektrická kytara

Gear4Music.com

Fender definoval elektrická kytara světa po celá desetiletí. Od roku 1946 Fender byla jedním z kultovní a slavných značek v hudbě a rozhodující pro úspěch obrovskou škálu umělců. Od jeho skromných začátků v roce 1951, slavný Telecaster kytara je pryč k být oporou etap a divadelní prostory celého světa. Fendersi Tele hrána jako Ritchie Kotzen a Jim Root (Slipknot) na jméno, ale pár, kteří se rozhodli telecaster jako "jít na" kultovní kytary. View All Information

Populární Fender elektrická kytara

První 17 výrobky zobrazeny

O elektrická kytara Fender

V téměř všech žánrů představitelné, Fender nástrojů získaly kultovní status.

Fender zvuk je jedinečný; od slavné, jiskřivý zvonek ' 65 Deluxe Reverb zesilovač, do teplého a rezonanční zabarvení Standard Strat- Fender tón se dožadoval kytaristy všude.

Na Gear4music.com jsme pochopili to, což je důvod, proč nabízíme celou škálu Fender vybavení za nízké ceny, včetně elektrické a akustické kytary, zesilovače, Basové kytary a příslušenství.

Pokud existuje konkrétní Fender kytara jste hledali kontaktujte nás a naši specialisté vám rádi pomohou.

Novinky kytara Fender

Fender vydání nový rozsah z v ucho monitory

Nová řada profesionální grade v Ear monitory s premium kvalitní zvuk, ideální pro živá vystoupení, nahrávání a poslech.... Více »

Fender vydání nové kytara ladění aplikace

Fender jejich nové aplikaci spustit ' Fender Tune ", aplikace, která je určena pro začátečníky a pro to podobně... Více »

Clapton a Rolling Stones, spojit své síly

Kytaru ikonu funkce vedle Richards a dřevo na novém albu kameny... Více »