Martin kytary

Gear4Music.com

Martin kytary byla založena v roce 1833 a je dnes jedním z nejstarších výrobců kytara kolem dnes. Oni jsou zodpovědní za rozvoj mnoha designovými Elements a techniky, které se nyní staly standardy v designu akustická kytara. View All Information

Nejoblíbenější Martin kytary

První 23 výrobky zobrazeny

O Martin kytary

Martin kytary jsou vybráni mnoha moderních hráči, vypracoval své bohaté dědictví značky. Hrál Johnny Cash a Elvis, stávající Martin velvyslanci patří Ed Sheeran a The Gaslight Anthem.

Mnozí z Martinova současná řemeslníků jsou členy rodiny Martin, nyní v šesté generace a překonal ' 1 milion kytary ' milník.

"Péči a trpělivost" jsou dva nejdůležitější aspekty k tomu skvělá kytara, řekl Frank Henry Martin před 80 lety. Tento étos vykonává v továrně Martin v Pensylvánii, kde společnost snažit, aby každá kytara největších, jaké se kdy vyrobili.

Kytara Martin novinky

Tanglewoodsi Sundance výkon Pro Series v Gear4music

Svrstevnýnutí tradice s moderní výrobní techniky, Tanglewoodje Sundance výkon Pro Series nabízí hráči jedinečné tón s výraznou osobnost.... Více »

Yamaha spuštění soutěž vyhrát A podepsal kytara od Ricky Gervais

Yamaha se běží soutěž se shodovat s vydáním nového filmu s Ricky Gervais, David Brent-život na cestách... Více »

Fender vydání nové kytara ladění aplikace

Fender jejich nové aplikaci spustit ' Fender Tune ", aplikace, která je určena pro začátečníky a pro to podobně... Více »