Martin akusticka kytara

Martin kytary byla založena v roce 1833 a je dnes jedním z nejstarších výrobců kytara kolem dnes. Oni jsou zodpovědní za rozvoj mnoha designovými Elements a techniky, které se nyní staly standardy v designu akustická kytara. View All Information

Martin akustická kytara

První 46 výrobky zobrazeny

Martin elektro akustická kytara

První 59 výrobky zobrazeny

O Martin kytary

Martin kytary jsou vybráni mnoha moderních hráči, vypracoval své bohaté dědictví značky. Hrál Johnny Cash a Elvis, stávající Martin velvyslanci patří Ed Sheeran a The Gaslight Anthem.

Mnozí z Martinova současná řemeslníků jsou členy rodiny Martin, nyní v šesté generace a překonal ' 1 milion kytary ' milník.

"Péči a trpělivost" jsou dva nejdůležitější aspekty k tomu skvělá kytara, řekl Frank Henry Martin před 80 lety. Tento étos vykonává v továrně Martin v Pensylvánii, kde společnost snažit, aby každá kytara největších, jaké se kdy vyrobili.

Kytara Martin novinky

Pozor: Martin kytary - Balada o Dreadnought

Martin kytara odhalit přiřknout získaní dokumentární Martin Dreadnought - kytara, která má obstály ve zkoušce času a získal své místo v akustické folklóru.... Více »

Fender proniknout do In-Ear Monitor území

Světově proslulý kytara výrobce nabízí pět nových modelů v uchu monitoru v jejich nejnovější podnik.... Více »

D'Addario zavést Humiditrak

D'Addario zavést Humiditrak - vybavení, které žije uvnitř případ kytara a poskytuje v reálném čase stav aktualizace od smartphone app, takže můžete sledovat své sekery.... Více »