Martin kytary

Gear4Music.com

Martin kytary byla založena v roce 1833 a je dnes jedním z nejstarších výrobců kytara kolem dnes. Oni jsou zodpovědní za rozvoj mnoha designovými Elements a techniky, které se nyní staly standardy v designu akustická kytara. View All Information

Nejoblíbenější Martin kytary

První 24 výrobky zobrazeny

O Martin kytary

Martin kytary jsou vybráni mnoha moderních hráči, vypracoval své bohaté dědictví značky. Hrál Johnny Cash a Elvis, stávající Martin velvyslanci patří Ed Sheeran a The Gaslight Anthem.

Mnozí z Martinova současná řemeslníků jsou členy rodiny Martin, nyní v šesté generace a překonal ' 1 milion kytary ' milník.

"Péči a trpělivost" jsou dva nejdůležitější aspekty k tomu skvělá kytara, řekl Frank Henry Martin před 80 lety. Tento étos vykonává v továrně Martin v Pensylvánii, kde společnost snažit, aby každá kytara největších, jaké se kdy vyrobili.

Kytara Martin novinky

Ed Sheeran Signature ' rozdělit ' kytary, které jsou k dispozici pro pre-objednávky

Díky spolupráci s Martin, si Sheeran nejnovější podpis model obsahuje kresbu z jeho posledního alba '÷' a byl postaven jeho přesných specifikací.... Více »

MUSIKMESSE 2017: Martin DST a DSTG a 0-18 kytary

Napsal jako "výhodnější" alternativy od Martin na letošním veletrhu Musikmesse, vykazují tyto zbrusu nové modely propracované estetické a kultovní tón.... Více »

Tanglewoodsi Sundance výkon Pro Series v Gear4music

Svrstevnýnutí tradice s moderní výrobní techniky, Tanglewoodje Sundance výkon Pro Series nabízí hráči jedinečné tón s výraznou osobnost.... Více »