Mikrofony

bici mikrofony přichazeji ve všech tvarech a velikostech, každy ma sve custom jedinečne vlastnosti pro zachyceni různych častech bici souprava. Dynamicke a kondenzatorove mikrofony jsou nejběžnějši typy mikrofonu sloužici k zachyceni bici. Dynamicke mikrofony nabizeji dobre mid-range frekvenčni a často se použiva v Snare, Toms, a Kick bici, a jejich robustni sestaveni je dost silny na to, přežit občas miss-hit. Kondenzatorove mikrofony jsou často použivany jako mistnost mikrofony, nebo režijni zachytit široky frekvenčni rozsah činely a prostředi živych pokoje. Oni jsou obecně vice citlive a křehke a často přichazeji s ' pad' přepnout na zmirněni vysoke hladiny akustickeho tlaku.

View All Information

Nejoblíbenější bicí Mics

První 7 výrobky zobrazeny

O bicí mikrofony

Mic'ing se drum sada může být jedním z nejtěžších úkolů, které mohou čelit inženýr – naštěstí s správné mikrofonu, práce může být mnohem snadněji. bicí sada je tradičně, mic by si s mic na kop, snare, hi-Hat činel a dvě nadzemní s příjmem pro činely a Toma. Nicméně podobně jako u všech aplikací mic, není žádné pravidlo k tomu. Pro dosažení určitých zvuků, inženýři může dát přednost přidat konkrétní Toma mikrofonů, nebo další místnost s příjmem k zachycení atmosféry. Mnoho výrobců učinit bubnu mic množin, které se skládají ze základních s příjmem. sada mikrofon bicí Shure PGDMK6 obsahuje tři PG56 snare/tom s příjmem, mic kop PG52 a dva PG81 režijní s příjmem.

Dynamický mikrofon AKG D112 je oblíbeným studio pro manipulaci s vysokotlakými kop bubnu a je také k dispozici na Gear4music.com.com

bicí mikrofon Novinky

Musikmesse 2016: Yamaha trh tři nové DTX elektronických bicích sad

Představujeme nové DTX720K, DTX760K a DTX920K elektronické drum sada od Yamaha.... Více »

Zavést Roland TD-11KV zvláštní vydání elektronické bicí souprava

Roland přidala TD-11KV zvláštní vydání elektronické bicí souprava na jejich rozsáhlé V-bicís linie.... Více »

NAMM 2016: Yamaha představuje tři nové DTX elektronických bicích sad

Na NAMM 2016 Yamaha slaví své série e-drum DTX zavádí tři nové úžasné modely; DTX920k, 760k a 720 k.... Více »