Mikrofony

bicí mikrofony jsou dodávány ve všech tvarech a velikostech, každý s jejich custom jedinečné vlastnosti zachytit různé části bicí sady. Dynamické a kondenzátorové mikrofony jsou nejběžnější typy mikrofonu sloužící k zachycení bicí.

View All Information

Nejoblíbenější bicí Mics

První 24 výrobky zobrazeny

O bicí mikrofony

Mic'ing se drum sada může být jedním z nejtěžších úkolů, které mohou čelit inženýr – naštěstí s správné mikrofonu, práce může být mnohem snadněji. bicí sada je tradičně, mic by si s mic na kop, snare, hi-Hat činel a dvě nadzemní s příjmem pro činely a Toma. Nicméně podobně jako u všech aplikací mic, není žádné pravidlo k tomu. Pro dosažení určitých zvuků, inženýři může dát přednost přidat konkrétní Toma mikrofonů, nebo další místnost s příjmem k zachycení atmosféry. Mnoho výrobců učinit bubnu mic množin, které se skládají ze základních s příjmem. sada mikrofon bicí Shure PGDMK6 obsahuje tři PG56 snare/tom s příjmem, mic kop PG52 a dva PG81 režijní s příjmem.

Dynamický mikrofon AKG D112 je oblíbeným studio pro manipulaci s vysokotlakými kop bubnu a je také k dispozici na Gear4music.com.com

bicí mikrofon Novinky

Roland TD 1KPX V-bicís Electronic bicí sada nyní skladem

Roland Portable TD-1KPX V-bicís Electronic bicí sada přichází nejvíce hospodářsky životaschopného rozsahu V bubnu, ale rozhodně nemá šetřit na kvalitě... Více »

Týden na cestách do Roland "budoucnost předefinovat"

S více než 30 plánované materiá 909 den slibuje, že být Průlomová událost... Více »

5letá záruka na Roland TD - 30K a TD-30KV v.-Pro bicí sadas

Roland TD - 30K a TD-30KV v.-Pro bicích sad nyní mají zdarma 5letá záruka v omezený čas nabídka (k dispozici pouze ve Velké Británii).... Více »