Mikrofony

bici mikrofony přichazeji ve všech tvarech a velikostech, každy ma sve custom jedinečne vlastnosti pro zachyceni různych častech bici souprava. Dynamicke a kondenzatorove mikrofony jsou nejběžnějši typy mikrofonu sloužici k zachyceni bici. Dynamicke mikrofony nabizeji dobre mid-range frekvenčni a často se použiva v Snare, Toms, a Kick bici, a jejich robustni sestaveni je dost silny na to, přežit občas miss-hit. Kondenzatorove mikrofony jsou často použivany jako mistnost mikrofony, nebo režijni zachytit široky frekvenčni rozsah činely a prostředi živych pokoje. Oni jsou obecně vice citlive a křehke a často přichazeji s ' pad' přepnout na zmirněni vysoke hladiny akustickeho tlaku.

View All Information

Nejoblíbenější bicí Mics

První 9 výrobky zobrazeny

O bicí mikrofony

Mic'ing se drum sada může být jedním z nejtěžších úkolů, které mohou čelit inženýr – naštěstí s správné mikrofonu, práce může být mnohem snadněji. bicí sada je tradičně, mic by si s mic na kop, snare, hi-Hat činel a dvě nadzemní s příjmem pro činely a Toma. Nicméně podobně jako u všech aplikací mic, není žádné pravidlo k tomu. Pro dosažení určitých zvuků, inženýři může dát přednost přidat konkrétní Toma mikrofonů, nebo další místnost s příjmem k zachycení atmosféry. Mnoho výrobců učinit bubnu mic množin, které se skládají ze základních s příjmem. sada mikrofon bicí Shure PGDMK6 obsahuje tři PG56 snare/tom s příjmem, mic kop PG52 a dva PG81 režijní s příjmem.

Dynamický mikrofon AKG D112 je oblíbeným studio pro manipulaci s vysokotlakými kop bubnu a je také k dispozici na Gear4music.com.com

bicí mikrofon Novinky

Týden na cestách do Roland "budoucnost předefinovat"

S více než 30 plánované materiá 909 den slibuje, že být Průlomová událost... Více »

5letá záruka na Roland TD - 30K a TD-30KV v.-Pro bicí sadas

Roland TD - 30K a TD-30KV v.-Pro bicích sad nyní mají zdarma 5letá záruka v omezený čas nabídka (k dispozici pouze ve Velké Británii).... Více »

Musikmesse 2016: Yamaha trh tři nové DTX elektronických bicích sad

Představujeme nové DTX720K, DTX760K a DTX920K elektronické drum sada od Yamaha.... Více »