Audio editačni Software

Audio editace Software může byt použit v mnoha oblastech, od Mastering hudby, Audio vizualni a ADR. Audio editačni baličky jsou vybaveny různymi funkcemi, sahajici od nastrojů užitečny nastroj pro ořezavani a editaci zvukovych souborů, kreativni efekty suity pro zvukove manipulace a michani.

View All Information

Audio editační Software

První 38 výrobky zobrazeny

O úpravách Software

Software pro upravu zvuku je termin použivany k popisu počitačove programy použivane pro postprodukci ztvarněni digitalniho zvuku nebo editace zvukovych segmentů. Tento proces zahrnuje vytvořeni finalni mix nebo upravy trati, připraven k hlavnim paměťove vybaveni. Tento proces může zahrnovat Upravy vybledne, normalizace hlasitosti a skakaci trať na konečny format. Nastroje jako je Steinberg Wavelab je průmyslovy standard a nabizi všechny funkce, zvladnuti technik mohl potřebovat. Některe Audio editačni software lze použit take ke zpracovani a upravy vzorků.

Gear4music skladem řadu audio software od nejlepši vyvojaři Steinberg, Cakewalk a Sony.

Editace zvuku & Mastering News

Softube oznámit nejnovější modul Plug-in Bundle "Volume 1

16 předvoleb uživatelů k dispozici, svazek 1 nabízí neuvěřitelnou hodnotu za peníze pro dynamické premium tóny... Více »

Toontrack nabízí 25 % slevu na EZmix 2 pro nové i stávající uživatele

V průběhu října můžete zakoupit si Toontrack míchání Software EZmix 2 a EZmix přednastavení sada Svazek 25 % méně.... Více »

11 Muzicírování Apps, které byste měli vyzkoušet

Můžeme se podívat na 11 apps, možná budete chtít vyzkoušet...... Více »