Bicí a perkuse

Projděte si naši širokou řadu bicích a perkusí, od tradičních akustických bicích sad a elektronických bicích k perkusím, příslušenství a bicímu hardwaru.

View All Information

Nejoblíbenější bicí a perkuse

První 24 výrobky zobrazeny

Další informace o bicí

Jaké různé druhy drum sada jsou k dispozici?

bicí sada a činely dělají různé zvuky, když udeřil v závislosti na jejich velikosti. Existují dvě hlavní konfigurace pro způsob drum sada jsou nastaveny založené na-rock a fúze. Obecně se skalní drum sada konfigurací, bass drum bude největší kus o průměru 22 palců, s Tomem podlahu příští největší buben na 16 palců. Bicí tom racku bude pravděpodobně mírně lišit velikostí, s jedním bubnem měření 12 palců a dalších 13 palců, zatímco běžné vířivý buben je asi 14 palců.

Fúze drum sada netvoří součást obecně podlaha tom, místo toho dostal tři Toma bicí stojan, které jsou deset palců, 12 palců a 14 centimetrů v průměru. Buben je také občas menší než 22 palců, s 20 palců docela běžné velikosti.

Juniorský bubnem sady jsou menší pro mladší hráči, se Junior 5 ks bicí sada -který je navržen pro pět až deset let věku - sestávající z 16-inch bass drum, drum snare 12 palců, 13palec podlahy Toma a rozvaděčové Toma bicí, které jsou deset palců a 11 palců.

Jaké jsou výhody elektronické drum sada ?

Elektronické bicí a činely mohou přinést mnoho nebo málo hluku jak je chcete. S přidáním sluchátka, nikdo nebude slyšet vás praxe. Tím se tito lidé sada , které živě v těsné blízkosti k ostatním, nebo pro profesionály lze poskytnout chtějí mít přesné monitorování sluchátka. Plné sady zabírají méně místa než konvenční sada a mohou být baleny dolů, je-li to nezbytné. To je perfektní pro lidi o prostoru doma, nebo gigging hudebník. Většina elektronických drum sada vybudovali ve hře podél písně a metronomy, což znamená, že máte náskok, když jde o praxi.

Máte kontrolu nad co vaše drum sada výslovnost, což usnadňuje hrát v různých stylů s jen jednou sada. Některé elektronické sady dokonce umožňují upravovat zvuky nebo nahrát si custom! Některé elektronické sady mají velmi realistické akustické bicí zvuky. To závisí na váš rozpočet, jak pak dražších sada mají tendenci více realistické zvuky.

Bicí a perkuse News

Roland TD 1KPX V-bicís Electronic bicí sada nyní skladem

Roland Portable TD-1KPX V-bicís Electronic bicí sada přichází nejvíce hospodářsky životaschopného rozsahu V bubnu, ale rozhodně nemá šetřit na kvalitě... Více »

Týden na cestách do Roland "budoucnost předefinovat"

S více než 30 plánované materiá 909 den slibuje, že být Průlomová událost... Více »

Gear4music Punčocha nyní custom bicí SJC

Gear4music jsou jediný evropský distributor Massachusetts značkou SJC custom bicí a jsou nyní punčochu řadu různých produktů.... Více »

5letá záruka na Roland TD - 30K a TD-30KV v.-Pro bicí sadas

Roland TD - 30K a TD-30KV v.-Pro bicích sad nyní mají zdarma 5letá záruka v omezený čas nabídka (k dispozici pouze ve Velké Británii).... Více »

Musikmesse 2016: Yamaha trh tři nové DTX elektronických bicích sad

Představujeme nové DTX720K, DTX760K a DTX920K elektronické drum sada od Yamaha.... Více »

Zavést Roland TD-11KV zvláštní vydání elektronické bicí souprava

Roland přidala TD-11KV zvláštní vydání elektronické bicí souprava na jejich rozsáhlé V-bicís linie.... Více »

NAMM 2016: Alesis Forge a velení elektronických bicích sad

Alesis, přední světový výrobce elektronických nástrojů a komponent pro dnešní hudebník, se představila dva nové 8dílná bicích sad, Forge a velení.... Více »

NAMM 2016: Yamaha představuje tři nové DTX elektronických bicích sad

Na NAMM 2016 Yamaha slaví své série e-drum DTX zavádí tři nové úžasné modely; DTX920k, 760k a 720 k.... Více »

NAMM 2016: Alesis Strike Pro a mety elektronických bicích sad

Alesis pošlapává pre-koncipován představy o elektronické bicí s úžasné nové Strike sada.... Více »

Foo Fighters: 1000 fanoušků pokrývají Hit aby kapela do Itálie

1000 výkon fanoušci italských Foo Fighters naučit se létat virové a kapela, vstát a vzít.... Více »