Bicí a perkuse

Bubny a perkuse formulář, jeden z našich největších rozsahů na Gear4music.com , s mnoha drum sada získat pečeť schválení některých z největších jmen v bubnování - máme oblíbené Lars Ulrich akustické bicí soupravy z Tama, stejně jako účtují, milovali Travis Barker.

View All Information

Nejoblíbenější bicí a perkuse

První 21 výrobky zobrazeny

Další informace o bicí

Jaké různé druhy drum sada jsou k dispozici?

bicí sada a činely dělají různé zvuky, když udeřil v závislosti na jejich velikosti. Existují dvě hlavní konfigurace pro způsob drum sada jsou nastaveny založené na-rock a fúze. Obecně se skalní drum sada konfigurací, bass drum bude největší kus o průměru 22 palců, s Tomem podlahu příští největší buben na 16 palců. Bicí tom racku bude pravděpodobně mírně lišit velikostí, s jedním bubnem měření 12 palců a dalších 13 palců, zatímco běžné vířivý buben je asi 14 palců.

Fúze drum sada netvoří součást obecně podlaha tom, místo toho dostal tři Toma bicí stojan, které jsou deset palců, 12 palců a 14 centimetrů v průměru. Buben je také občas menší než 22 palců, s 20 palců docela běžné velikosti.

Juniorský bubnem sady jsou menší pro mladší hráči, se Junior 5 ks bicí sada -který je navržen pro pět až deset let věku - sestávající z 16-inch bass drum, drum snare 12 palců, 13palec podlahy Toma a rozvaděčové Toma bicí, které jsou deset palců a 11 palců.

Jaké jsou výhody elektronické drum sada ?

Elektronické bicí a činely mohou přinést mnoho nebo málo hluku jak je chcete. S přidáním sluchátka, nikdo nebude slyšet vás praxe. Tím se tito lidé sada , které živě v těsné blízkosti k ostatním, nebo pro profesionály lze poskytnout chtějí mít přesné monitorování sluchátka. Plné sady zabírají méně místa než konvenční sada a mohou být baleny dolů, je-li to nezbytné. To je perfektní pro lidi o prostoru doma, nebo gigging hudebník. Většina elektronických drum sada vybudovali ve hře podél písně a metronomy, což znamená, že máte náskok, když jde o praxi.

Máte kontrolu nad co vaše drum sada výslovnost, což usnadňuje hrát v různých stylů s jen jednou sada. Některé elektronické sady dokonce umožňují upravovat zvuky nebo nahrát si custom! Některé elektronické sady mají velmi realistické akustické bicí zvuky. To závisí na váš rozpočet, jak pak dražších sada mají tendenci více realistické zvuky.

Bicí a perkuse News

Musikmesse 2016: Yamaha trh tři nové DTX elektronických bicích sad

Představujeme nové DTX720K, DTX760K a DTX920K elektronické drum sada od Yamaha.... Více »

Zavést Roland TD-11KV zvláštní vydání elektronické bicí souprava

Roland přidala TD-11KV zvláštní vydání elektronické bicí souprava na jejich rozsáhlé V-bicís linie.... Více »

NAMM 2016: Alesis Forge a velení elektronických bicích sad

Alesis, přední světový výrobce elektronických nástrojů a komponent pro dnešní hudebník, se představila dva nové 8dílná bicích sad, Forge a velení.... Více »

NAMM 2016: Yamaha představuje tři nové DTX elektronických bicích sad

Na NAMM 2016 Yamaha slaví své série e-drum DTX zavádí tři nové úžasné modely; DTX920k, 760k a 720 k.... Více »

NAMM 2016: Alesis Strike Pro a mety elektronických bicích sad

Alesis pošlapává pre-koncipován představy o elektronické bicí s úžasné nové Strike sada.... Více »

Foo Fighters: 1000 fanoušků pokrývají Hit aby kapela do Itálie

1000 výkon fanoušci italských Foo Fighters naučit se létat virové a kapela, vstát a vzít.... Více »

HODINKY - Musikmesse 2015: Roland TD - 25K V-bicí Elektronická bicí souprava

Zahrnutí všech nový TD-25 V-bicí modul, který poskytuje dynamické a interaktivní pocit, dvě nové Roland V-bicí soupravy nahradit TD-15.... Více »

NAMM 2015: Sabian činely velcí a oškliví

Sabian spustili zbrusu novou řadu jízda činely, velký a ošklivý rozsah. Tyto mocné činely produkují tmavé, organických a nedokonalé zvuk.... Více »

Poslední šance pro předvánoční doručování

Může existovat jen jeden den před Štědrým dnem, ale je tu ještě čas na objednávku hudební dárek.... Více »

Černý pátek prodej nyní na - naše tipy

Letos v zimě, jsme kickstarting vánoční nákupy s 4 dny plné nejlepších hudebních obchodů kolem, to je černý pátek!... Více »