Gibson kytary

Gear4Music.com

Gibson přišlo po cestě, protože společnost byla založena před více než sto lety. Z původně výroba mandolíny, jsou nyní udílejícímu Sveťo některé z nejvýraznějších elektrická kytara návrhy na trhu, především Les Paul a SG, stejně jako Flying V a Explorer modely. View All Information

Gibson bestsellery

První 14 výrobky zobrazeny

O Gibson

Gibson zakladatel Orville Gibson vyrábí mandolína v Michiganu, v pozdních 90. Vynalezl první archtop kytary pomocí stejného typu oblouk nahoru na housle. Ve třicátých letech minulého století Gibson také dělali, akustická kytara letovou palubu, jako první komerčně dostupné dutý orgán elektrickou kytaru.

Později v Počátkem padesátých let Gibson představil jeho první a nejoblíbenější kytaru na rande, Les Pual jako elektrická kytara byla stále větší oblibu. Od té doby se stal Les Paul, jedním z nejvíce známý a populární kytary, používaný jako Jimmy Page, Keith Richards, Jeff Beck, Pete Townsend, Slash a mnoho příznačnějšího kytaristů.

Gibson vydáno také další oblíbené modely, jako je například SG, ES-335, Explorer, Flying V a mnoha dalších kytary, které se používají ve všech žánrů hudby od rocku k pop, reggae namodrás. Že jen 50 licencovaných prodejců UK Gibson můžeme nabídnout fantastický výběr Gibson elektrická kytara, akustická kytara, basová kytara a příslušenství na nejnižší ceny online.

Gibson Novinky

NAMM 2016: Gibson Memphis odhalují rozsah 2016

Představujeme novou řadu Gibson Memphis ohromující high-end hollowbodies.... Více »

Gibson 2016 modely na skladě!

Gibson 2016 kytara modely jsou nyní skladem na Gear4music.... Více »

Gibson USA 2015 kytara prodej

Model kytary Gibson USA 2015 jsou nyní na prodej a od jen £499... Více »