Gibson kytary

Gear4Music.com

Gibson přišlo po cestě, protože společnost byla založena před více než sto lety. Z původně výroba mandolíny, jsou nyní udílejícímu Sveťo některé z nejvýraznějších elektrická kytara návrhy na trhu, především Les Paul a SG, stejně jako Flying V a Explorer modely. View All Information

Gibson bestsellery

První 17 výrobky zobrazeny

O Gibson

Gibson zakladatel Orville Gibson vyrábí mandolína v Michiganu, v pozdních 90. Vynalezl první archtop kytary pomocí stejného typu oblouk nahoru na housle. Ve třicátých letech minulého století Gibson také dělali, akustická kytara letovou palubu, jako první komerčně dostupné dutý orgán elektrickou kytaru.

Později v Počátkem padesátých let Gibson představil jeho první a nejoblíbenější kytaru na rande, Les Pual jako elektrická kytara byla stále větší oblibu. Od té doby se stal Les Paul, jedním z nejvíce známý a populární kytary, používaný jako Jimmy Page, Keith Richards, Jeff Beck, Pete Townsend, Slash a mnoho příznačnějšího kytaristů.

Gibson vydáno také další oblíbené modely, jako je například SG, ES-335, Explorer, Flying V a mnoha dalších kytary, které se používají ve všech žánrů hudby od rocku k pop, reggae namodrás. Že jen 50 licencovaných prodejců UK Gibson můžeme nabídnout fantastický výběr Gibson elektrická kytara, akustická kytara, basová kytara a příslušenství na nejnižší ceny online.

Gibson Novinky

Gibson verze hodinek, které jsou dražší než Standard Les Paul Guitar

Díky spolupráci s výrobce hodinek Raymond Weil Gibsonsi "Freelancer" sledovat páry extravagance a hudebně inspirované designem s ohromující výsledky... Více »

NAMM 2017: Gibson 2017 tradiční, vysoký výkon, řada S

Odhalující jejich novou řadu vysoce cenově S série, Gibson pokláboste si na jejich Line 2017 včetně tradiční série, série High Performance a další.... Více »

Gear4music bude osazení Gibson 2017 rozsah

Přináší živé splash barev, variace na klasické modely a bezkonkurenční tón, Gear4music jsou hrdí na zásobní rozsah Gibson 2017.... Více »