Efektové pedály k elektrické kytaře

Kytarové efekty pedály mohou pomoci hudebníkům utvářet jejich tón, stejně tak jako vytvořit zcela unikátní zvuky. Na Gear4music.com máme vždy skladem rozsáhlou nabídku úžasných Multi-Efektových pedálů, od populárního Boss ME-70 až k Line 6 Pod HD300. Můžete najít cokoli od Looper pedály na Synth pedály i tradiční efekty, včetně Distortion pedály, Chorus pedály, Oktávové pedály, Delay pedály a Wah Wah pedály. Ať už chcete vytvořit s vaší kytarou jakýkoli zvuk, máme pedál přesně pro Vás.

View All Information

Nejpopulárnější kytarové efekty a pedály

O kytarových efektech

Kytarové efekty pomáhají hudebníkům tvarovat a pilovat jejich zvuk po desetiletí - od jemné úpravy tónu až po radikální změnu celého zvuku. Multi-effektové pedály, jako například Boss GT-10, kombinují několik efektů do jedné, přenosné jednotky. Ty mohou být tvořeny efekty jako zpoždění, sbor, dozvuk, overdrive, zkreslení i experimentálními efekty, jako je například ring modulation.

Kytarové efekty Novinky

Supro spuštění Tremolo pedál, který slibuje spoustu Vintage tóny

Určené k simulaci různých tónů klasické zesilovač, Suprosi Tremolo pedál zavádí nová škola staré školy... Více »

Gear4music odstartuje černá Friday týden s obrovskou slevou na DigiTech Trio Band Creator pedál

S řadou exkluzivní nabídky a nabídky přes nadcházející týden mějte oči na stopkách, protože Gear4music vám možnost koupit horní rozsah výrobků za velmi zvýhodněné ceny!... Více »

Kirk Hamnett představil Powerhouse za zvuku nové Album Metallica

KHDK Dark Blood pedál fouká jemnost z vody a poskytuje plné foukané agrese... Více »