Efektové pedály k elektrické kytaře

Kytarové efekty pedály mohou pomoci hudebníkům utvářet jejich tón, stejně tak jako vytvořit zcela unikátní zvuky. Na Gear4music.com máme vždy skladem rozsáhlou nabídku úžasných Multi-Efektových pedálů, od populárního Boss ME-70 až k Line 6 Pod HD300. Můžete najít cokoli od Looper pedály na Synth pedály i tradiční efekty, včetně Distortion pedály, Chorus pedály, Oktávové pedály, Delay pedály a Wah Wah pedály. Ať už chcete vytvořit s vaší kytarou jakýkoli zvuk, máme pedál přesně pro Vás.

View All Information

Nejpopulárnější kytarové efekty a pedály

O kytarových efektech

Kytarové efekty pomáhají hudebníkům tvarovat a pilovat jejich zvuk po desetiletí - od jemné úpravy tónu až po radikální změnu celého zvuku. Multi-effektové pedály, jako například Boss GT-10, kombinují několik efektů do jedné, přenosné jednotky. Ty mohou být tvořeny efekty jako zpoždění, sbor, dozvuk, overdrive, zkreslení i experimentálními efekty, jako je například ring modulation.

Kytarové efekty Novinky

ŠÉF uvádí na trh zbrusu nová Katana-Mini kytarového zesilovače

Nejnovější přírůstek do slavné řada Katana zesilovače, kytarové kombo Katana-Mini přináší klasické BOSS tone v přenosné a lehké provedení... Více »

ŠÉF spustí MD-500 modulační efekty pedál

Dnešní druhý pedál vydání od šéfa pro Rolandsi "Budoucnost přepracován" kzesilovačaň, MD-500 je nejnovější komplexní pracant pro moderní hudebník.... Více »

ŠÉF spustit průlomové RV-500 Reverb pedál

Nejpokročilejší reverb pedál přijít od šéfa k dnešnímu dni, RV-500 pedál slibuje bohaté možnosti tvarování tónu a profesionální třídy všestrannost... Více »