Efektové pedály k elektrické kytaře

Kytarové efekty pedály mohou pomoci hudebníkům utvářet jejich tón, stejně tak jako vytvořit zcela unikátní zvuky. Na Gear4music.com máme vždy skladem rozsáhlou nabídku úžasných Multi-Efektových pedálů, od populárního Boss ME-70 až k Line 6 Pod HD300. Můžete najít cokoli od Looper pedály na Synth pedály i tradiční efekty, včetně Distortion pedály, Chorus pedály, Oktávové pedály, Delay pedály a Wah Wah pedály. Ať už chcete vytvořit s vaší kytarou jakýkoli zvuk, máme pedál přesně pro Vás.

View All Information

Nejpopulárnější kytarové efekty a pedály

O kytarových efektech

Kytarové efekty pomáhají hudebníkům tvarovat a pilovat jejich zvuk po desetiletí - od jemné úpravy tónu až po radikální změnu celého zvuku. Multi-effektové pedály, jako například Boss GT-10, kombinují několik efektů do jedné, přenosné jednotky. Ty mohou být tvořeny efekty jako zpoždění, sbor, dozvuk, overdrive, zkreslení i experimentálními efekty, jako je například ring modulation.

Kytarové efekty Novinky

Strymon zavést dvojí hře Sunset Overdrive pedálu

Overdrive pedálu určené k replikaci nejvyhledávanějších po tónů v hudební historii, dvojí hru Sunset Overdrive umožňuje více zaplacená zábava... Více »

Walrus Audio zavést nové Warhorn Overdrive pedálu

Kompletní s zbrusu nový design, Warhorn vidí značka prozkoumat tónové možnosti zhmožděním overdrive s přizpůsobitelným parametr control.... Více »

Darkglass elektronika nyní k dispozici na Gear4music

S komplexní nabídkou pedály a zesilovačuli, který slibuje premium tón, Darkglass elektronika jsou odpovědi na všechny své basové související modlitby.... Více »