Efektové pedály k elektrické kytaře

Kytarové efekty pedály mohou pomoci hudebníkům utvářet jejich tón, stejně tak jako vytvořit zcela unikátní zvuky. Na Gear4music.com máme vždy skladem rozsáhlou nabídku úžasných Multi-Efektových pedálů, od populárního Boss ME-70 až k Line 6 Pod HD300. Můžete najít cokoli od Looper pedály na Synth pedály i tradiční efekty, včetně Distortion pedály, Chorus pedály, Oktávové pedály, Delay pedály a Wah Wah pedály. Ať už chcete vytvořit s vaší kytarou jakýkoli zvuk, máme pedál přesně pro Vás.

View All Information

Nejpopulárnější kytarové efekty a pedály

O kytarových efektech

Kytarové efekty pomáhají hudebníkům tvarovat a pilovat jejich zvuk po desetiletí - od jemné úpravy tónu až po radikální změnu celého zvuku. Multi-effektové pedály, jako například Boss GT-10, kombinují několik efektů do jedné, přenosné jednotky. Ty mohou být tvořeny efekty jako zpoždění, sbor, dozvuk, overdrive, zkreslení i experimentálními efekty, jako je například ring modulation.

Kytarové efekty Novinky

EHX představí zbrusu nové Canyon Delay a Looper pedál

Naplněn až po okraj vzrušující zvukové možnosti, kaňon Delay a Looper pedál nabízí 11 režimy, každý s jejich custom osobitý zvuk a charakter.... Více »

EHX vydání Blurst Mod filtr a operace Overdrive pedály

Původně představil na tento let zimní NAMM v Kalifornii, Electro Harmonixsi zbrusu nové dvojice pedálů jsou nyní k dispozici pro nákup pro širokou veřejnost.... Více »

NAMM 2017: Lunastone Trueoverdrive1 pedál

Na NAMM Lunastone představila své nejnovější verzi. Replikace klasické trubice tón a všeobjímající značky pulzující zvuk, to je kritizovaný být vydána letos v únoru.... Více »