Snare bicí

Většina Snare bicí měřit 14 "široká 5,5" hluboké. Tento standardní velikosti se často nachází na Rock a fúze sada . Piccolo snare, jako je například Pearl B1330, je mělký pastí, obvykle opatření 13 "široká 3" hluboké. Kovové bubeníci často raději snare bicí s menším povrchy a větší hloubky, jako perla Joey Jordison podpis.

View All Information

Nejlepší prodej Snare bicí

První 15 výrobky zobrazeny

O bicí Snare

Vířivý buben je nejdůležitější součástí každé instalace drum sada. Jejich odlišné krakování zvuk vděčí snare, sami – snare kovových kmeny nebo drátů, která se táhla přes dolní kůže bubnu.

Pasti jsou obvykle vyrobeny z oceli, mosazi, bronzu nebo dřeva k dosažení jiné tónové vlastnosti. Použití různých vířivý hlav a šesnáctého rovněž hrát důležitou roli v celkové zvuk a tón snare drum.

Snare bicí Novinky

Foo Fighters: 1000 fanoušků pokrývají Hit aby kapela do Itálie

1000 výkon fanoušci italských Foo Fighters naučit se létat virové a kapela, vstát a vzít.... Více »

HODINKY - Musikmesse 2015: Roland TD - 25K V-bicí Elektronická bicí souprava

Zahrnutí všech nový TD-25 V-bicí modul, který poskytuje dynamické a interaktivní pocit, dvě nové Roland V-bicí soupravy nahradit TD-15.... Více »

NAMM 2015: Sabian činely velcí a oškliví

Sabian spustili zbrusu novou řadu jízda činely, velký a ošklivý rozsah. Tyto mocné činely produkují tmavé, organických a nedokonalé zvuk.... Více »