Audio rozhraní

Audio rozhraní vám pomůže, aby domácí nahrávky na profesionální úroveň. Gear4music rozumíme, jak důležité je vaše kvalita zvuku nahrávky - náš sortiment audio rozhraní a zvukové karty poskytují nejlepší konverze audio signálu do digitálního formátu, vysoce kvalitní tak, že může být použit v počítači.

View All Information

Nejoblíbenější Audio rozhraní

První 21 výrobky zobrazeny

O Audio rozhraní

Ačkoli buď připojení má dostatečnou moc dobré výsledky, FireWire je známo, že být efektivnější s přenosem dat. Populární Firewire rozhraní patří MOTU Ultralite a Presonus FireStudio. PCI karty jsou vnitřně sedící v rámci patice na základní desce; v důsledku toho připojení vyžadují break-out box a kabel.

USB rozhraní mají sklon být nejoblíbenější vzhledem k jeho rychlosti je univerzální standard.

Audio rozhraní Novinky

Focusrite poskytovat aktualizace a nabídky pro Clarett rozhraní

S novým windows ovladače nainstalované a velké úspory na vybraných modelů Focusrite se dává vám více a více důvodů k Veselé Vánoce... Více »

Antelope Audio nyní nabízí zdarma licenci pro PreSonus Studio jeden pro zákazníky, kteří nakupují vybrané rozhraní

Ti, kteří si koupí Zen Tour, Zen Studio, Orion Studio, Orion 32, Orion 32 nebo Goliath rozhraní bude mít nárok na bezplatnou kopii PreSonus' Studio One... Více »

Native Instruments oznámit nabídek na Komplete Kontrol Series a Komplete Audio 6

Nabízí až 80 liber na sérii Kontrol, zatímco bičování ceny Komplete Audio 6 £ 149 mít šanci použít předních světových hardware neuvěřitelně zvýhodněnou cenu... Více »