Audio rozhraní

Audio rozhraní vám pomůže, aby domácí nahrávky na profesionální úroveň. Gear4music rozumíme, jak důležité je vaše kvalita zvuku nahrávky - náš sortiment audio rozhraní a zvukové karty poskytují nejlepší konverze audio signálu do digitálního formátu, vysoce kvalitní tak, že může být použit v počítači.

View All Information

Nejoblíbenější Audio rozhraní

První 21 výrobky zobrazeny

O Audio rozhraní

Ačkoli buď připojení má dostatečnou moc dobré výsledky, FireWire je známo, že být efektivnější s přenosem dat. Populární Firewire rozhraní patří MOTU Ultralite a Presonus FireStudio. PCI karty jsou vnitřně sedící v rámci patice na základní desce; v důsledku toho připojení vyžadují break-out box a kabel.

USB rozhraní mají sklon být nejoblíbenější vzhledem k jeho rychlosti je univerzální standard.

Audio rozhraní Novinky

PreSonus představí Quantum, jejich nejkluzčí rozhraní k datu

S impozantní počet schopností pod jeho pás, kvantové maximalizuje potenciál vašeho audio a přináší vám premium stupeň kvality v tep... Více »

Antelope Audio Audio představí vlajkovou loď Goliath HD rozhraní

Nastavení nové standard pro audio rozhraní, Goliáš HD nabízí řadu nových funkcích, které zlepšit a zdokonalit vaše audio pro optimální výsledky... Více »

Cubase 9 umělec s UR12 nebo UR22 na Gear4music teď

Od dnešního dne si můžete nyní koupit Steinbergje Cubase Artist 9 s UR12 nebo UR22 za méně, než je cena Cubase 9 umělec samostatný výrobní Suite... Více »