Audio rozhraní

Audio rozhraní vám pomůže, aby domácí nahrávky na profesionální úroveň. Gear4music rozumíme, jak důležité je vaše kvalita zvuku nahrávky - náš sortiment audio rozhraní a zvukové karty poskytují nejlepší konverze audio signálu do digitálního formátu, vysoce kvalitní tak, že může být použit v počítači.

View All Information

Nejoblíbenější Audio rozhraní

O Audio rozhraní

Ačkoli buď připojení má dostatečnou moc dobré výsledky, FireWire je známo, že být efektivnější s přenosem dat. Populární Firewire rozhraní patří MOTU Ultralite a Presonus FireStudio. PCI karty jsou vnitřně sedící v rámci patice na základní desce; v důsledku toho připojení vyžadují break-out box a kabel.

USB rozhraní mají sklon být nejoblíbenější vzhledem k jeho rychlosti je univerzální standard.

Audio rozhraní Novinky

Antelope Audio Audio představí vlajkovou loď Goliath HD rozhraní

Nastavení nové standard pro audio rozhraní, Goliáš HD nabízí řadu nových funkcích, které zlepšit a zdokonalit vaše audio pro optimální výsledky... Více »

Cubase 9 umělec s UR12 nebo UR22 na Gear4music teď

Od dnešního dne si můžete nyní koupit Steinbergje Cubase Artist 9 s UR12 nebo UR22 za méně, než je cena Cubase 9 umělec samostatný výrobní Suite... Více »

Focusrite představí iTrack Pre kompaktní nahrávání rozhraní

Schopen zaznamenat kytary a zpěv, iTrack jeden před mohou pracovat s XLR nebo Jack vstupy, umožňující cestování hudebník bezkonkurenční kreativity.... Více »