Audio rozhraní

Audio rozhraní vám pomůže, aby domácí nahrávky na profesionální úroveň. Gear4music rozumíme, jak důležité je vaše kvalita zvuku nahrávky - náš sortiment audio rozhraní a zvukové karty poskytují nejlepší konverze audio signálu do digitálního formátu, vysoce kvalitní tak, že může být použit v počítači.

View All Information

Nejoblíbenější Audio rozhraní

První 21 výrobky zobrazeny

O Audio rozhraní

Ačkoli buď připojení má dostatečnou moc dobré výsledky, FireWire je známo, že být efektivnější s přenosem dat. Populární Firewire rozhraní patří MOTU Ultralite a Presonus FireStudio. PCI karty jsou vnitřně sedící v rámci patice na základní desce; v důsledku toho připojení vyžadují break-out box a kabel.

USB rozhraní mají sklon být nejoblíbenější vzhledem k jeho rychlosti je univerzální standard.

Audio rozhraní Novinky

Avid Pro Tools kvarteta a Duet svazky přinášejí výrazné úspory

Ostří rozhraní navržen tak, aby nejnovější technologie záznamu zvuku, dvojice mají bylo vyrábět profesionální kvality zvuku při každém použití... Více »

NAMM 2017: Mackie vydání velký knoflík Studio Monitor rozhraní

Mackieje velký knoflík Studio rozhraní pokračuje v odkazu svých předchůdců, podporovat různé nové funkce a vzrušující tech zopakovat jeho triumfální návrat.... Více »

NAMM 2017: RME odhalit jejich Fireface UFX II rozhraní

S použitím stav art nahrávání a přehrávání, Fireface UFX II rozhraní kombinuje premium kvalitní výroba s další úrovně kvality zvuku... Více »