Audio rozhraní

Audio rozhraní vám pomůže mít domácí nahrávky na profesionální úroveň. Na Gear4music chápeme, jak důležitá je kvalita zvuku nahrávky - náš sortiment audio rozhraní a zvukové karty poskytují nejlepší převod audio signálu na vysoce kvalitním digitálním formátu tak, aby může být použit v počítači.

View All Information

Nejoblíbenější Audio rozhraní

První 18 výrobky zobrazeny

O Audio rozhraní

Ačkoli buď připojení má dostatečnou moc dobré výsledky, FireWire je známo, že být efektivnější s přenosem dat. Populární Firewire rozhraní patří MOTU Ultralite a Presonus FireStudio. PCI karty jsou vnitřně sedící v rámci patice na základní desce; v důsledku toho připojení vyžadují break-out box a kabel.

USB rozhraní mají sklon být nejoblíbenější vzhledem k jeho rychlosti je univerzální standard.

Audio rozhraní Novinky

Bezplatné Universal Audio UAD-2 a 2 QUAD DSP s nákupem 6176 Strip

Zkušenosti komplexní studio profesionální kvalitu za skvělou cenu. Koupit 6176 vintage channel strip a a-2 QUAD DSP akcelerátor, který je zcela zdarma.... Více »

PreSonus představí Quantum, jejich nejkluzčí rozhraní k datu

S impozantní počet schopností pod jeho pás, kvantové maximalizuje potenciál vašeho audio a přináší vám premium stupeň kvality v tep... Více »

Antelope Audio Audio představí vlajkovou loď Goliath HD rozhraní

Nastavení nové standard pro audio rozhraní, Goliáš HD nabízí řadu nových funkcích, které zlepšit a zdokonalit vaše audio pro optimální výsledky... Více »