Audio rozhraní

Audio rozhraní vám pomůže, aby domácí nahrávky na profesionální úroveň. Gear4music rozumíme, jak důležité je vaše kvalita zvuku nahrávky - náš sortiment audio rozhraní a zvukové karty poskytují nejlepší konverze audio signálu do digitálního formátu, vysoce kvalitní tak, že může být použit v počítači.

View All Information

Nejoblíbenější Audio rozhraní

O Audio rozhraní

Ačkoli buď připojení má dostatečnou moc dobré výsledky, FireWire je známo, že být efektivnější s přenosem dat. Populární Firewire rozhraní patří MOTU Ultralite a Presonus FireStudio. PCI karty jsou vnitřně sedící v rámci patice na základní desce; v důsledku toho připojení vyžadují break-out box a kabel.

USB rozhraní mají sklon být nejoblíbenější vzhledem k jeho rychlosti je univerzální standard.

Audio rozhraní Novinky

Focusrite představí iTrack Pre kompaktní nahrávání rozhraní

Schopen zaznamenat kytary a zpěv, iTrack jeden před mohou pracovat s XLR nebo Jack vstupy, umožňující cestování hudebník bezkonkurenční kreativity.... Více »

Focusritesi Clarett 2Příspěvek před nyní v prodeji na Gear4music

Focusrite Clarett 2Příspěvek před rozhraní je na prodej za Gear4music. Adept na nahrávání vokály a kytary můžete očekávat, že důsledně ohromující výkony.... Více »

Avid Pro Tools kvarteta a Duet svazky přinášejí výrazné úspory

Ostří rozhraní navržen tak, aby nejnovější technologie záznamu zvuku, dvojice mají bylo vyrábět profesionální kvality zvuku při každém použití... Více »