Fender kytarových zesilovačů

Gear4Music.com

Fender zesilovače opakovaně poskytovat žánr definující zvuky - Fender je pravděpodobně nejznámější jméno na světě elektrická kytara. View All Information

Nejoblíbenější Fender kytarových zesilovačů

První 16 výrobky zobrazeny

Fender kytarových zesilovačů

Fenderje Frontman zesilovače dodávat kvalitní polovodičové tón za nízkou cenu značky. Tyto polovodičových zesilovačů jsou skvělé pro začátečníky, ale jsou také populární u kytaristů, kteří hledají pro svazek na rozpočet - Frontman 212R balení 100 w moci a na palubě dozvuku do dvou kanálů.

Hot Rod série byly zavedeny jako střední ceněné all ventil zesilovače. Featuring klasické 50 stylingu v celém rozsahu, Hot Rod, série využít Groove trubek ventily pro přírodní, kostrbatý Trubicová overdrive. Populární Hot Rod Deluxe nabízí 40watt all ventil tónu v prostoru 1 x 12 ".

Série Vintage reedice vzít klasický all ventil Fender zesilovač modelů z historie a znovu vydala je pro dnešní hráče. Vintage reedice zesilovače jsou předstíral, že je tak blízko k původní spec co nejvíce a jsou pojmenovány po roce, kdy spec byl odebrán ze. ' 65 Deluxe Reverb a ' 65 Princeton Reverb jsou oba modely ctěný zesilovač od Fender období před CBS a nabídnout hráčům věrný rekreace některých z největších zesilovačů v dějinách.

Vintage změněno series kombinovat nádherný tón Fender ventil zesilovačů, s pružností moderních polovodičových technologií například integrovaný DSP efekty. Deluxe VM má její návrh od ceněnou Deluxe Reverb, zatímco přidáním vysoce kvalitní efekty, jako například delay a sbor. Super Chzesilovač XD je 15-Watt hybrid, který přináší stejné funkce v menší, nižší poháněl kabinetu.

O zesilovače kytara Fender

Zatimco byl Stratocaster a Telecaster že Fender v na jmeno domacnosti, Leo Fender litografickymi kytarovych zesilovačů, dřive, než on vyrabi kytary. Prvni zesilovače byly klasicke trubice zesilovače, ale pozdějši šedesatych let začala společnost přiliš hlučny, pevne modely.

Fender kytarove zesilovače byly oblibenych hudebniků napřič hudebni spektrum od jejich vynalezu v roce 1945. Černohubych, Silverface, Brownface a Tweed Fender kytara zesilovač rozsahy přišli pomoci definovat zvuk mnoha hudebnich žanrů, od surf pro shoegaze a země do elektrickehomodras.

V šedesatych letech John Lennon upřednostňoval Deluxe Reverb. V pozdni 80 Kurt Cobain použiva ' 65 Twin k zaznamu "Bleach". I nejmodernějši kapely jako Bloc Party, No Age a Best Coast laskavost Fendersi nadčasovy ton.

Fender Guitar zesilovač Novinky

Slash 1984 B.C. Rich Warlock používá k zápisu Guns N' Roses' nejstarší hity Goes až k aukci

Ověřeny kytarista, sám, Slash's B.C. Rich hraje klíčovou roli v Guns N' Roses cesta ke slávě... Více »

Fender vydání nový rozsah z v ucho monitory

Nová řada profesionální grade v Ear monitory s premium kvalitní zvuk, ideální pro živá vystoupení, nahrávání a poslech.... Více »

Gear4music bude osazení Gibson 2017 rozsah

Přináší živé splash barev, variace na klasické modely a bezkonkurenční tón, Gear4music jsou hrdí na zásobní rozsah Gibson 2017.... Více »