Line 6 elektrická kytara zesilovače

Gear4Music.com

Založena až v roce 1996, Line 6 uvedeny na misi mísit moc moderní technologie s klady vintage elektroniky. Tím prvním digitální modelování a později téhož roku, dali kytaristé zesilovač, která by mohla napodobit tónové vlastnosti nejslavnější ampéry na světě. View All Information

Nejoblíbenější trasa 6 kytarových zesilovačů

První 4 výrobky zobrazeny

Line 6 kytara zesilovače

Současný rozsah amp Line 6 se točí kolem jejich uctívaný Spider technologie. Spider technologie je založena amp a efekty modelování. Pavouk amp vám může dát všechny různé tóny, efekty a konfiguraci všech oblíbených umělců, s dotykem tlačítka.

Nabídka se sestává z Spider IV, Spider ventil MKII, Spider Jam a Micro Spider.

Spider IV amp se pohybuje od 15 Watt Combo, až do 150 Watt Combo - 150 Watt je také k dispozici jako samostatné hlavy, známá jako Pavouk IV HD150. Spider IV15 je ideální pro ty, kteří hrají doma, nebo studio a vystoupení práci kde nízkým příkonem a může být prospěšné.

Rozsah Spider ventil MKII přijímá sílu a pružnost digitálního modelování technologií a slučuje s klasickou ventil tón. Line 6 do partnerství s renomovanými ventil amp výrobce, Reinhold Bogner, který pomáhal designu zesilovač. Pokud hledáte moc, všestrannost a klasické trubice teplo, pak nehledejte než ventil MKII Spider.

Spider Jam přináší sílu Line 6 amp a modelování efektů, smyčka záznam a doprovodné stopy. S více než 100 smyčky naložené buben, basa a rytmus skladby hrají skutečný hudebníků, pavouk Jam mohou pomoci zlepšit vaše hraní, zatímco baví ruší spolu. Zesilovač výstupem působivou 75 wattů, promyšlený a 12 "Celestion custom reproduktor.

Micro pavouk je nízkým příkonem, bateriový verze řady Spider. Ideální pro jako, dovolenou a dokonce i na zájezdový autobus. Micro Spider nabízí integrované barevné ladění a spousta efektů přednastavení pro elektrická a akustická kytara. Vážení na pouze 7 kg, Micro Spider Curiů radiace 6 wattů hlasitostu a je extrémně přenosný.

Line 6 umělci

Linka 6 uživatele patři:

Benny Rietveld (Santana),
Ed O'Brien (Radiohead),
Rob Harris (Jamiroquai),
Jason Freese (Green Day),
Jon Button (Sheryl Crow),
Richard Fortis (Guns N' Roses),
Robin Le Mesurier (Rod Stewart),
Roland Orzabal (Tears For Fears)

A mnoho vice znamych umělců!