Klávesy Korg

Gear4Music.com

Klávesy Korg je lídrem v oblasti hudební klávesy, hudební pracovní stanice a syntezátory. Mnozí věří, že Korg je zcela nově definovala svět interaktivní klávesových nástrojů. Klávesy Korg přijmout špičkové technologie a snadnost používání k výrobě dynamické a inspirativní hrou. View All Information

Klávesy Korg

První 14 výrobky zobrazeny

Pracovní stanice Korg klávesové

První 19 výrobky zobrazeny

Klávesy Korg

Klávesy Korg dodávat konečným hudebníci arsenal s celou řadu klávesových nástrojů, zvukové moduly, hudební klávesy a hudební stanice, stejně jako klavíry a syntezátory pro každé použití.

Korg aranžér inteligentní klávesnice může být vaše ideální hudební partner, víceúčelový jako stanice písničkářství a vaše fáze band, vše v jedné komplexní klávesnice.

Nádherné zvuky, nejmodernější efekty, moderní design a intuitivní snadné použití jsou klávesnice značky Korg.

Korg novinky

Roland spustit pracovní stanice FA-07 a SE-02 analogový syntezátor

První syntezátor položky Roland"Budoucnost předefinovat", FA-07 Workstation a SE-02 syntezátor slibují uživateli úplný výraz a palubní všestrannost.... Více »

KORG Gadget aktualizace a volný Mac "Lite" verze

Představujeme zbrusu novou aktualizaci původní firmware, KORG miniaplikace obdrží kompletní rekonstrukcí i zbrusu nové "lite" verzi.... Více »

MUSIKMESSE 2017: KORG G1 Air digitální Piano, KRONOS LS, SV-1

S hromadou nových reinterpretace a známé tváře KORG představí nejnovější verze tohoto léta Musikmesse Frankfurt nad Mohanem Německo.... Více »