Klávesy Korg

Gear4Music.com

Klávesy Korg je lídrem v oblasti hudební klávesy, hudební pracovní stanice a syntezátory. Mnozí věří, že Korg je zcela nově definovala svět interaktivní klávesových nástrojů. Klávesy Korg přijmout špičkové technologie a snadnost používání k výrobě dynamické a inspirativní hrou. View All Information

Klávesy Korg

První 16 výrobky zobrazeny

Pracovní stanice Korg klávesové

První 12 výrobky zobrazeny

Klávesy Korg

Klávesy Korg dodávat konečným hudebníci arsenal s celou řadu klávesových nástrojů, zvukové moduly, hudební klávesy a hudební stanice, stejně jako klavíry a syntezátory pro každé použití.

Korg aranžér inteligentní klávesnice může být vaše ideální hudební partner, víceúčelový jako stanice písničkářství a vaše fáze band, vše v jedné komplexní klávesnice.

Nádherné zvuky, nejmodernější efekty, moderní design a intuitivní snadné použití jsou klávesnice značky Korg.

Korg novinky

Korg oznamuje, že ctihodný Synth 'Wavestation' je nyní k dispozici pro vybavení se systémem iOS

Přímo z devadesátých let byla dána legendární synth moderního člověka aby to univerzálnější než kdy předtím... Více »

"Přeplňovaný" svou kreativitu s Korg

Ti, kteří si zakoupí KRONOS, KROME, KROSS, Minilogue, Electribe, Electribe S, KingKORG nebo Pa4x, wil být elligible získat zdarma Korg USB/SD kartu, která může mít vaše hraní na další úroveň... Více »

Korg oznamuje rozšíření na nedávný Korg ARP Odyssey Duophonic analogový Syntezátor akce

Korgsi nedávných propagace ve kterém zákazník, který kupuje Korg ARP Odyssey Duophonic analogový syntezátor má nárok na bezplatné SQ 2 x 8 Analog Step Sekvencer, byla nyní rozšířena až 31 prosinci.... Více »