Harfy

Harfa, která se také označuje jako Chordophone, je oškubané strunný hudební nástroj, který má rovina poloze struny kolmo na Ozvučná deska. Datuje se do jedné z nejstarších vůbec nástrojů a má mnoho kořeny. Harfy se používají v různých hudebních žánrů, ale především symfonický orchestr a v lidové hudbě.

View All Information

Harfy

První 11 výrobky zobrazeny

O harfy

Harfy se skladaji z krku, rezonator a smyčce. Na harfu naleznete v počatku orchestralni solove skladby v koncerty mnoha barokni a klasicke compossers. Slouži take pravidelně v opeře a dnes v jazzu a popularni hudby.

Slavny harfu časti lze nalezt v "Je Odchazeni domů" od The Beatles, je Cher "Cikani, trzesilovačů a zloději" a "Boogie Nights' podle vlna veder.

Harfa a strunne zpravy

Musikmesse 2016: Yamaha představí YEV sérii elektrické housle

Přičemž jeho design inspiraci z organických krásu dřeva, jednoduchostí čistých linií a pohodlí lehký nové série YEV kombinuje design s inovativní Yamaha zvuk vytvořit nádherný nástroj live-performance.... Více »

7 nejlepší nástroje pro děti do 7

Mnozí rodiče chtějí podporovat své dítě, aby se nástroj v životě. Hudba může být zábavné a obohacující aktivity pro děti, ale vědět, kde začít, může být složité. Zde jsou naše tipy pro ideální startovní listiny pro děti do 7.... Více »