Zvukový mix

Audio mixéry jsou nezbytné pro ty, které vyžadují více kanály zpracování ve stejnou dobu, s mnoha míchačky poskytuje také efekty a nástroje, jako je komprese zvuku.

View All Information

Nejoblíbenější Studio mixy

Informace o zvuku mixy

Máme širokou škálu Směšovačů zvuku na skladě, včetně analogového mixy, jako je například Yamaha MG166C, které udržují cesty skutečný zvukový signál v celém. Mnozí z těchto funkcí USB a Firewire připojení pro záznam pružnost.

Digitální mixy zvuku převést údaje, často vysoké úrovni efekty a NEK dostat zvuk správně. Rozsah Soundcraft EFX kombinuje vynikající Digitech a Lexikon procesory v mixéru.

Pro mnoho domů jiné multi-input audio rozhraní nebo zvuková karta může být vhodnější, jak prostor stopa je mnohem menší. Míchačkou je však obecně mohou mít lepší kvalitu převaděče než zvuková karta a detailnější, fyzické kontroly. V důsledku toho Směšovač zvuku umožňuje dostat zvuk v hlavě snadněji ve skutečnosti.

Audio Mixer Novinky

Pioneer představit zbrusu nový DJM-250MK2 2kanálový DJ mix

Vybaveno celou řadu nových funkcí, které přispívají k profesionální třídy směšovací schopnosti, DJM-250MK2 2kanálový DJ mix nastavuje nový precedens.... Více »

NAMM 2017: Soundcraft Ui24R evidenční systém

Všestranný a dynamické digitální Mixer s množstvím zajímavých funkcí... Více »

NAMM 2017: Denon DJ DJ uvolnit jejich nové řady Prime

Hlavní série jsou vybaveny přehrávač, gramofon, mix a analytického softwaru. Splňující všechny možné potřeby moderní DJ Denon DJ DJ hit hřebík na hlavičku.... Více »