Elektronické bicí sada

Elektronické bicí soupravy jsou jedním z našich nejoblíbenějších nástrojů na Gear4music.com. Elektronické bicí jsou kompaktní a lze použít s sluchátka poskytující klidnější alternativu pro bubeníky cvičit doma.

View All Information

Elektronické bicí sada bestsellery

První 18 výrobky zobrazeny

Elektronické informace bicí sada

Electric drum sada jsou realistickou alternativou k akustické bicí, které uživatelům flexibilitu, kontrolu a proměnnou úroveň hlasitosti. Elektronické sady umožňují různé zvuky k dané pad dává bubeníci téměř neomezené možnosti pro mnoho různých drum zvuky.

Výhody na elektřinu bicí sada

V moderní elektronické drum sada má několik výhod oproti konvenční akustické sada:

  • Elektrické drum sada a činely může produkovat tolik nebo jak málo hluku jak chcete aby. S přidáním sluchátka, nikdo nebude slyšet vás praxe. Díky těmto elektrické drum sada užitečné pro lidi, kteří žijí v těsné blízkosti k ostatním, nebo pro profesionály mohou poskytnout chtějí mít přesné monitorování sluchátka.

  • Plně elektrické bicí sady zabírají méně místa než konvenční sada a mohou být baleny dolů, je-li to nezbytné. To je perfektní pro lidi o prostoru doma, nebo gigging hudebník.

  • Většina elektronických drum sada vybudovali ve hře podél písně a metronomy, což znamená, že máte náskok, když jde o praxi.

  • Máte kontrolu nad co vaše drum sada výslovnost, což usnadňuje hrát v různých stylů s jen jednou sada. Některé elektronické sady dokonce umožňují upravovat zvuky nebo nahrát si custom!

  • Některé elektronické bicí soupravy mají velmi realistické akustické bicí zvuky. To závisí na váš rozpočet, jak pak dražších sada mají tendenci více realistické zvuky.

bicí Novinky

Týden na cestách do Roland "budoucnost předefinovat"

S více než 30 plánované materiá 909 den slibuje, že být Průlomová událost... Více »

Gear4music Punčocha nyní custom bicí SJC

Gear4music jsou jediný evropský distributor Massachusetts značkou SJC custom bicí a jsou nyní punčochu řadu různých produktů.... Více »

5letá záruka na Roland TD - 30K a TD-30KV v.-Pro bicí sadas

Roland TD - 30K a TD-30KV v.-Pro bicích sad nyní mají zdarma 5letá záruka v omezený čas nabídka (k dispozici pouze ve Velké Británii).... Více »

Musikmesse 2016: Yamaha trh tři nové DTX elektronických bicích sad

Představujeme nové DTX720K, DTX760K a DTX920K elektronické drum sada od Yamaha.... Více »

Zavést Roland TD-11KV zvláštní vydání elektronické bicí souprava

Roland přidala TD-11KV zvláštní vydání elektronické bicí souprava na jejich rozsáhlé V-bicís linie.... Více »

NAMM 2016: Yamaha představuje tři nové DTX elektronických bicích sad

Na NAMM 2016 Yamaha slaví své série e-drum DTX zavádí tři nové úžasné modely; DTX920k, 760k a 720 k.... Více »