Elektronické bicí sada

Elektronické bicí soupravy jsou jedním z našich nejoblíbenějších nástrojů na Gear4music.com. Elektronické bicí jsou kompaktní a lze použít s sluchátka poskytující klidnější alternativu pro bubeníky cvičit doma.

View All Information

Elektronické bicí sada bestsellery

Elektronické informace bicí sada

Electric drum sada jsou realistickou alternativou k akustické bicí, které uživatelům flexibilitu, kontrolu a proměnnou úroveň hlasitosti. Elektronické sady umožňují různé zvuky k dané pad dává bubeníci téměř neomezené možnosti pro mnoho různých drum zvuky.

Výhody na elektřinu bicí sada

V moderní elektronické drum sada má několik výhod oproti konvenční akustické sada:

  • Elektrické drum sada a činely může produkovat tolik nebo jak málo hluku jak chcete aby. S přidáním sluchátka, nikdo nebude slyšet vás praxe. Díky těmto elektrické drum sada užitečné pro lidi, kteří žijí v těsné blízkosti k ostatním, nebo pro profesionály mohou poskytnout chtějí mít přesné monitorování sluchátka.

  • Plně elektrické bicí sady zabírají méně místa než konvenční sada a mohou být baleny dolů, je-li to nezbytné. To je perfektní pro lidi o prostoru doma, nebo gigging hudebník.

  • Většina elektronických drum sada vybudovali ve hře podél písně a metronomy, což znamená, že máte náskok, když jde o praxi.

  • Máte kontrolu nad co vaše drum sada výslovnost, což usnadňuje hrát v různých stylů s jen jednou sada. Některé elektronické sady dokonce umožňují upravovat zvuky nebo nahrát si custom!

  • Některé elektronické bicí soupravy mají velmi realistické akustické bicí zvuky. To závisí na váš rozpočet, jak pak dražších sada mají tendenci více realistické zvuky.

bicí Novinky

Roland TD 1KPX V-bicís Electronic bicí sada nyní skladem

Roland Portable TD-1KPX V-bicís Electronic bicí sada přichází nejvíce hospodářsky životaschopného rozsahu V bubnu, ale rozhodně nemá šetřit na kvalitě... Více »

Týden na cestách do Roland "budoucnost předefinovat"

S více než 30 plánované materiá 909 den slibuje, že být Průlomová událost... Více »

Gear4music Punčocha nyní custom bicí SJC

Gear4music jsou jediný evropský distributor Massachusetts značkou SJC custom bicí a jsou nyní punčochu řadu různých produktů.... Více »

5letá záruka na Roland TD - 30K a TD-30KV v.-Pro bicí sadas

Roland TD - 30K a TD-30KV v.-Pro bicích sad nyní mají zdarma 5letá záruka v omezený čas nabídka (k dispozici pouze ve Velké Británii).... Více »

Musikmesse 2016: Yamaha trh tři nové DTX elektronických bicích sad

Představujeme nové DTX720K, DTX760K a DTX920K elektronické drum sada od Yamaha.... Více »

Zavést Roland TD-11KV zvláštní vydání elektronické bicí souprava

Roland přidala TD-11KV zvláštní vydání elektronické bicí souprava na jejich rozsáhlé V-bicís linie.... Více »