Elektronické bicí sada

Elektronické bicí soupravy jsou jedním z našich nejoblíbenějších nástrojů na Gear4music.com. Elektronické bicí jsou kompaktní a lze použít s sluchátka poskytující klidnější alternativu pro bubeníky cvičit doma.

View All Information

Elektronické bicí sada bestsellery

Elektronické informace bicí sada

Electric drum sada jsou realistickou alternativou k akustické bicí, které uživatelům flexibilitu, kontrolu a proměnnou úroveň hlasitosti. Elektronické sady umožňují různé zvuky k dané pad dává bubeníci téměř neomezené možnosti pro mnoho různých drum zvuky.

Výhody na elektřinu bicí sada

V moderní elektronické drum sada má několik výhod oproti konvenční akustické sada:

  • Elektrické drum sada a činely může produkovat tolik nebo jak málo hluku jak chcete aby. S přidáním sluchátka, nikdo nebude slyšet vás praxe. Díky těmto elektrické drum sada užitečné pro lidi, kteří žijí v těsné blízkosti k ostatním, nebo pro profesionály mohou poskytnout chtějí mít přesné monitorování sluchátka.

  • Plně elektrické bicí sady zabírají méně místa než konvenční sada a mohou být baleny dolů, je-li to nezbytné. To je perfektní pro lidi o prostoru doma, nebo gigging hudebník.

  • Většina elektronických drum sada vybudovali ve hře podél písně a metronomy, což znamená, že máte náskok, když jde o praxi.

  • Máte kontrolu nad co vaše drum sada výslovnost, což usnadňuje hrát v různých stylů s jen jednou sada. Některé elektronické sady dokonce umožňují upravovat zvuky nebo nahrát si custom!

  • Některé elektronické bicí soupravy mají velmi realistické akustické bicí zvuky. To závisí na váš rozpočet, jak pak dražších sada mají tendenci více realistické zvuky.

bicí Novinky

Musikmesse 2016: Yamaha trh tři nové DTX elektronických bicích sad

Představujeme nové DTX720K, DTX760K a DTX920K elektronické drum sada od Yamaha.... Více »

Zavést Roland TD-11KV zvláštní vydání elektronické bicí souprava

Roland přidala TD-11KV zvláštní vydání elektronické bicí souprava na jejich rozsáhlé V-bicís linie.... Více »

NAMM 2016: Alesis Forge a velení elektronických bicích sad

Alesis, přední světový výrobce elektronických nástrojů a komponent pro dnešní hudebník, se představila dva nové 8dílná bicích sad, Forge a velení.... Více »

NAMM 2016: Yamaha představuje tři nové DTX elektronických bicích sad

Na NAMM 2016 Yamaha slaví své série e-drum DTX zavádí tři nové úžasné modely; DTX920k, 760k a 720 k.... Více »

NAMM 2016: Alesis Strike Pro a mety elektronických bicích sad

Alesis pošlapává pre-koncipován představy o elektronické bicí s úžasné nové Strike sada.... Více »

HODINKY - Musikmesse 2015: Roland TD - 25K V-bicí Elektronická bicí souprava

Zahrnutí všech nový TD-25 V-bicí modul, který poskytuje dynamické a interaktivní pocit, dvě nové Roland V-bicí soupravy nahradit TD-15.... Více »