PRS kytara

Gear4Music.com

Paul Reed Smith kytary vyrábí vysoce kvalitní nástroje v Stevensville, Maryland, USA od roku 1985. Prohlášení o mandátu mise společnosti odhaluje jejich oddanost bohaté dědictví na kytaru v kombinaci s neúnavné honbě nové technologie k obohacení jejich nástroje s nekompromisní tón, hratelnosti a krásu. View All Information

Nejoblibenějši PRS kytara

První 19 výrobky zobrazeny

PRS kytara

PRS kytara měl skromný začátek, z jednoho muže ambice.

Po provedení první kytaru jako výzvu k jeho profesor hudby, hudebník Paul Reed Smith vyvinul svůj ojedinělý typ PRS kytary s desítkami let testování, přehodnocení a objevování.

Tyto impozantní standardy kvality byly zachovány, neboť společnost se rozrostla v přítomnosti hlavní průmysl, od přísné kontroly kvality v každé fázi procesu a hrdosti a znalost řemeslníci v dílnách. PRS kytara výroba se opírá o pečlivě promyšlenou kombinací automatických procesů a ruční řemeslné pro výrobu přístrojů nejvyšší kvality.

PRS kytara novinky

NAMM 2017: PRS představí zcela nové řady "Sonzera zesilovačů"

Sonzera skládá z 50W kombo, 50W hlavu a 20W kombo. Používá černá Stone Cherry a Snarky štěně, očekávat profesionální třídy tón hned bat... Více »

Dárky od zdarma PRS kytary v omezený čas nabídka

Nákup jakéhokoliv PRS kytara před 31. srpna 2016 se kvalifikovat pro on-line doklady přímo na webu výrobce.... Více »

PRS kytary oslavovat družiny

PRS kytary slaví 30 let s internetové stránky nabízející příběhy z historie Paul Reed Smith, kytary a zve umělce a hráči se podělit o své zkušenosti.... Více »