Studiové monitory

S širokou řadou Reproduktory monitoru Studio od výrobců jako například Adam, Genelec, Mackie M-Audio, Alesis a Quested, Gear4music.com dodávek široké spektrum na Studio monitorů včetně Nearfield, Farfield a subwoofery. Studiové monitory mají sklon být mnohem robustnější než Hi-fi reproduktory je třeba jednat s nezpracovaným zdroje, náhlé skoky v hlasitostu a vysokotlakých zvuky.

View All Information

Nejoblíbenější studiové monitory

První 17 výrobky zobrazeny

O studiové monitory

Studio Monitor reproduktory jsou nezbytné při míchání zvuku na profesionální úrovni. Plochý odpovědi a jsou navrženy pro výstup nevyváženého zvuk, tak, aby uživatel namíchat přesně a věrný nahrávaného materiálu.

Subwoofery jsou reproboxy, které jsou vyhrazeny pro reprodukci nízkých kmitočtů. Někdy používají se s nearfield reproduktory pro kompenzaci omezení někdy nalézt na menších modelů studiové monitory.

Active a pasivní jsou dva hlavní typy reproduktorů. Active reproduktory mají vnitřní zesilovače, což je obecnější než pasivní reproduktory. Pasivní reproduktory potřebují externí zesilovač řídit reproduktory a jsou vhodné pro trvalé instalace. Mnoho lidí dává přednost ovládací prvek, který poskytuje pasivní reproduktory a možnost kombinovat a tato reproduktory s různých zesilovačů.

Studio monitoru Novinky

ADAM Audio nabídka Sleva 10 % podporu studentům

Pro ty, kdo chtějí koupit pár ADAM Audio studio monitory a ušetřit peníze už nehledejte! ADAM Audio právě zahájila své studentské Cashback Program.... Více »

KRK zahájit nové řady V

Nabízí nově zrekonstruované vzhled a design, KRK dodat zboží ještě jednou... Více »

M-Audio oznámit datum příjezdu M-38 UK

M-Audio podrobnosti M-38 a jeho příjezdu do UK břehy... Více »