Předzesilovače mikrofon

Mic Předzesilovače se používají v nahrávací i hudební studia, podpořit a posílit signál mic nejlepší od na při záznamu. Na Gear4music.com.com máme široký výběr mic preamps, která vám pomůže získat právo zvuk. Mnoho vyspělých preamps rovněž obsahovat, kompresory, ekvalizér a jiné efekty. Vysoce hodnocenou Focusrite Octopre MK-II má na základě VCA kompresory modelování charakteru jejich slavné červené 3.

View All Information

Mikrofon předzesilovače

První 105 výrobky zobrazeny

O Pre-zesilovače mikrofon

Pokud jste právě začíná máme preamps rozpočtu jako například Behringer MIC100 Tube nebo umění trubice MP V3, které poskytují originální ventil teplo a charakteru s jednoduchým vstupů a výstupů.

Pro vážnější prostředí studio doma nebo profesionálně máme řadu dostupné od špičkových výrobců, jako například TL Audio a Universal Audio kanál duálního, quad a 8 preamps.

Mikrofon Pre-zesilovač Novinky

Focusrite ISA jeden analogový předzesilovač - sleva 20 %

Focusrite nabízí 20 % slevu na ISA jeden mikrofonní předzesilovač, pouze omezenou dobu.... Více »

10 Žijí Vocal mikrofony pod 100 liber

Ať pracujete, velké profesionální PA systém, střední nastavení nebo malé karaoke noci, je mic pro vás v našem průvodci rozpočtu vokální mikrofony.... Více »

Digitální bezdrátové moc přichází k legendární Shure SM58

Shure nový digitální bezdrátový vokální mikrofon systém poskytuje inteligentní digitální připojení, kvalitu zvuku a že slavný SM58 vokální jasnost, která je dodávána za téměř půl století.... Více »