MIDI klávesy

MIDI klávesnice může být jedním z nejvíce prospěšné dodatky k nastavení vašeho studia. MIDI řadič klávesnice jen zvyšuje svůj pracovní postup, ale umožňuje získat více kreativní s vaším softwarem.

View All Information

Nejoblíbenější MIDI klávesy

O MIDI klávesy

MIDI klávesy vypadá podobně jako tradiční hudební klávesnice, ale to není obecně zvuky vybudovali své custom. Místo toho musí použít v kombinaci s počítačem a softwarové nástroje nebo externí moduly pro generování zvuky MIDI klávesy.

Dnes téměř všechny MIDI klávesy připojí váš počítač přes USB připojení. Některé modely budou také funkce navíc MIDI IN nebo MIDI OUT port pro připojení k externí hardware, jako syntezátory. Obvykle MIDI klávesnice je k dispozici v 25, 49, 61 nebo 88 klíčové verzí, ale téměř všechny funkce tlačítko posun oktávu, takže lze získat přístup k plným rozsahem poznámek. MIDI klávesnice může také funkce modulační kolečka a Pitch Bend pro přidaný výraz. Další knoflíky, tlačítka & fader lze často upravit ovládat Elements vašeho softwaru, které reagují na vstup MIDI.

MIDI klávesnice, nebo Master klávesnice, je digitální vybavení, které odesílá MIDI data na další vybavení schopné přijímat to. Nejčastější použití MIDI klávesnice je hrát VST nebo softwarové nástroje, používané na počítači. Další využití zahrnují změny programu odesílat DAW hudební software, tak, abyste mohli nastavit řadu parametrů bez nutnosti použít myš a také pro sekvence nebo hraní hardwarový syntetizér moduly. Dnes téměř všechny používají MIDI, která se přenáší a připojuje přímo přes USB.

MIDI klávesnice Novinky

ROLI vydání Seaboard blok a Touch Block MIDI Controller

Jste viděli ROLIsi Seaboard Grand a jste viděli jejich bloky řadiče... Připravte se na nejvíce inovativní párování letos v létě.... Více »

M-Audio uctívaný kódu série v černém

M-Audio 61 kód a kód 49 byla uvolněna v stylový nový černý design, kombinuje ohromující estetické s klasickým tón.... Více »

Akai spustit MPK Mini MK2 Laptop výroby klávesnice v bílém

Omezenou dobu vydání Akai MPK Mini MK 2, ekvivalentní bílá pracuje jako alternativa poutavý, že vypadá stejně dobře jako to zní.... Více »

Akai oznamuje vydání LPK25 a LPD8 Wireless MIDI kontroléry

Se zavedením LP2K5 a LPD8 wireless MIDI kontroléry přenosný výroba nebyla nikdy tak snadné!... Více »