MIDI klávesy

MIDI klávesnice může být jedním z nejvíce prospěšné dodatky k nastavení vašeho studia. MIDI řadič klávesnice jen zvyšuje svůj pracovní postup, ale umožňuje získat více kreativní s vaším softwarem.

View All Information

Nejoblíbenější MIDI klávesy

O MIDI klávesy

MIDI klávesy vypadá podobně jako tradiční hudební klávesnice, ale to není obecně zvuky vybudovali své custom. Místo toho musí použít v kombinaci s počítačem a softwarové nástroje nebo externí moduly pro generování zvuky MIDI klávesy.

Dnes téměř všechny MIDI klávesy připojí váš počítač přes USB připojení. Některé modely budou také funkce navíc MIDI IN nebo MIDI OUT port pro připojení k externí hardware, jako syntezátory. Obvykle MIDI klávesnice je k dispozici v 25, 49, 61 nebo 88 klíčové verzí, ale téměř všechny funkce tlačítko posun oktávu, takže lze získat přístup k plným rozsahem poznámek. MIDI klávesnice může také funkce modulační kolečka a Pitch Bend pro přidaný výraz. Další knoflíky, tlačítka & fader lze často upravit ovládat Elements vašeho softwaru, které reagují na vstup MIDI.

MIDI klávesnice, nebo Master klávesnice, je digitální vybavení, které odesílá MIDI data na další vybavení schopné přijímat to. Nejčastější použití MIDI klávesnice je hrát VST nebo softwarové nástroje, používané na počítači. Další využití zahrnují změny programu odesílat DAW hudební software, tak, abyste mohli nastavit řadu parametrů bez nutnosti použít myš a také pro sekvence nebo hraní hardwarový syntetizér moduly. Dnes téměř všechny používají MIDI, která se přenáší a připojuje přímo přes USB.

MIDI klávesnice Novinky

Akai vydání VIP 2.0

Revolučně aktualizace pro Akai Advance klávesnice.... Více »

Novation spustit Control XL otevírá až do jiné DAW

Populární řadič nyní kompatibilní s Cubase, logiku a Pro Tools.... Více »

Bitwig 8-Track zdarma Lenka Seasboard růst 25, 49 a pobřeží Grand

Lenka pobřeží produkty nyní přijít s Bitwig 8-Track digitální audio pracovní stanice.... Více »