Orchestrální nástroje

Objevte kolekci Orchestrálních nástrojů a příslušenství od nejvíce vyhledávaných jmen ve smyčcových, dechových dřevěných a žesťových a orchestrálních bicích nástrojů.

View All Information

Nejoblíbenější orchestrální nástroje

Informace o orchestrální nástroje

Typy klarinet

Existují čtyři hlavní typy klarinet, Bb (nebo B-byt), soprán, ALT a basu. Bb je nejvíce běžně hrál tři a je snad ten, který nejvíce rychle napadne když je uvedeno slovo klarinet. To je obecně vnímána jako jsou dobrým místem pro lidi, aby se spustil při učení, klarinet, se svou velikostí vhodný pro začátečníky. Jakmile člověk ovládá jak hrát jeden druh klarinet, je obecně poměrně snadné se naučit, jak hrát jednu z jejích sesterských nástroje.

Typy trumpeta

Každý z nich se liší velikostí tvar, délku a nuda, a všechny pokoje mají custom zvuky, výrazný a snadno rozlišitelné. Například kornouty jsou známo, že nabízejí mnohem silnější, bohatší a vyzrálejší zvuk než jiné typy trumpeta, z nichž mnohé nabízejí vyšší ostrost a jas.

Dalším faktorem je kupujícího zkušenost, jak křídlovku například může být vhodnější pro pokročilé hudebníky. Při pohledu na specifikace různých trubky, například díry velikosti, by mohlo pomoci studentům nebo mladší hráči rozhodnout, který z nich je nejvhodnější pro jejich potřeby.

Orchestrální nástroje Novinky

Yamaha verzi-104 první Silent housle na funkci SRT elektrizační soustavy

Yamahasi poslední vstup do světa silent housle využívá stát-z-- art SRT elektrizační soustavy a maximalizovat váš tón v praxi prostředí... Více »

Gear4music vlastnit jeden z posledních Yamaha trumpety Xeno YTR

Yamaha Xeno YTR-8335RS 25 výročí modelu trubku v současnosti zůstává jedním z posledních modelů, které jsou v současnosti k dispozici pro nákup v Evropě.... Více »

NAMM 2017: B a S MBX3 dědictví trubky/Challenger trubky

B a S oznamuje vydání jejich profesionální třídy MBX3 trubky, které vám padne a potěšení do ucha, MBX3 přivést mosaz přehrávání do nových výšin nalezených... Více »

Gear4music nyní osazení Hidersine

Hidersine orchestrální nástroje jsou považovány za "vrchol pole".... Více »