Electro akustická kytara

Elektro akustická kytara nabízí to nejlepší z obou světů - tón akustické energie, hlasitost a kapacity elektrické. Jsou to zejména ideální na jevišti, kde může být zapojen přímo do zesilovačuli bez nutnosti mikrofony.

View All Information

Nejoblíbenější elektro akustické kytary

První 35 výrobky zobrazeny

O Electro akustická kytara

Elektro akustická kytara umožňuje akustické kytaristů zesílit zvuk jejich akustické. Kde elektrickou kytaru se opírá o zesílení produkovat svůj zvuk, akustické je pouze obvykle zesílen pro živá koncertů a zkoušek. Akustiky jsou zesíleny pomocí vestavěný systém snímač a předzesilovačem. To je obvykle baterie a bude mít základní EQ a často tuner na palubě také.

Dreadnought elektro akustické, jako je Yamaha APX500, je pravděpodobně nejvíce populární druh elektro akustická kytara do dnešního dne, díky jeho kompromis mezi velikostí a hlasitostu.

V Gear4music.com máme skladem všechny odrůdy elektro akustická kytara, včetně různých sad akustická kytara elektro za nízké ceny.

Electro akustická kytara Novinky

Letní NAMM 2016: Nová Ibanez Artwood Vintage termo věku akustická kytara

Do jejich širokou akustické kytary Ibanez přidali šest nových kytar.... Více »

Letní NAMM 2016: Kytara Martin rozšířit Junior Series

Martin Guitar přidal DRSG, stejně jako sedm nových X-series cutaways modely s Sonitone elektronikou v létě NAMM 2016.... Více »

Fender proniknout do In-Ear Monitor území

Světově proslulý kytara výrobce nabízí pět nových modelů v uchu monitoru v jejich nejnovější podnik.... Více »