Electro akustická kytara

Elektro akustická kytara nabízí to nejlepší z obou světů - tón akustické energie, hlasitost a kapacity elektrické. Jsou to zejména ideální na jevišti, kde může být zapojen přímo do zesilovačuli bez nutnosti mikrofony.

View All Information

Nejoblíbenější elektro akustické kytary

První 23 výrobky zobrazeny

O Electro akustická kytara

Elektro akustická kytara umožňuje akustické kytaristů zesílit zvuk jejich akustické. Kde elektrickou kytaru se opírá o zesílení produkovat svůj zvuk, akustické je pouze obvykle zesílen pro živá koncertů a zkoušek. Akustiky jsou zesíleny pomocí vestavěný systém snímač a předzesilovačem. To je obvykle baterie a bude mít základní EQ a často tuner na palubě také.

Dreadnought elektro akustické, jako je Yamaha APX500, je pravděpodobně nejvíce populární druh elektro akustická kytara do dnešního dne, díky jeho kompromis mezi velikostí a hlasitostu.

V Gear4music.com máme skladem všechny odrůdy elektro akustická kytara, včetně různých sad akustická kytara elektro za nízké ceny.

Electro akustická kytara Novinky

Ed Sheeran Signature ' rozdělit ' kytary, které jsou k dispozici pro pre-objednávky

Díky spolupráci s Martin, si Sheeran nejnovější podpis model obsahuje kresbu z jeho posledního alba '÷' a byl postaven jeho přesných specifikací.... Více »

MUSIKMESSE 2017: Martin DST a DSTG a 0-18 kytary

Napsal jako "výhodnější" alternativy od Martin na letošním veletrhu Musikmesse, vykazují tyto zbrusu nové modely propracované estetické a kultovní tón.... Více »

Tanglewoodsi Sundance výkon Pro Series v Gear4music

Svrstevnýnutí tradice s moderní výrobní techniky, Tanglewoodje Sundance výkon Pro Series nabízí hráči jedinečné tón s výraznou osobnost.... Více »