Electro akustická kytara

Elektro akustická kytara nabízí to nejlepší z obou světů - tón akustické energie, hlasitost a kapacity elektrické. Jsou to zejména ideální na jevišti, kde může být zapojen přímo do zesilovačuli bez nutnosti mikrofony.

View All Information

Nejoblíbenější elektro akustické kytary

První 36 výrobky zobrazeny

O Electro akustická kytara

Elektro akustická kytara umožňuje akustické kytaristů zesílit zvuk jejich akustické. Kde elektrickou kytaru se opírá o zesílení produkovat svůj zvuk, akustické je pouze obvykle zesílen pro živá koncertů a zkoušek. Akustiky jsou zesíleny pomocí vestavěný systém snímač a předzesilovačem. To je obvykle baterie a bude mít základní EQ a často tuner na palubě také.

Dreadnought elektro akustické, jako je Yamaha APX500, je pravděpodobně nejvíce populární druh elektro akustická kytara do dnešního dne, díky jeho kompromis mezi velikostí a hlasitostu.

V Gear4music.com máme skladem všechny odrůdy elektro akustická kytara, včetně různých sad akustická kytara elektro za nízké ceny.

Electro akustická kytara Novinky

Pozor: Martin kytary - Balada o Dreadnought

Martin kytara odhalit přiřknout získaní dokumentární Martin Dreadnought - kytara, která má obstály ve zkoušce času a získal své místo v akustické folklóru.... Více »

Fender proniknout do In-Ear Monitor území

Světově proslulý kytara výrobce nabízí pět nových modelů v uchu monitoru v jejich nejnovější podnik.... Více »

D'Addario zavést Humiditrak

D'Addario zavést Humiditrak - vybavení, které žije uvnitř případ kytara a poskytuje v reálném čase stav aktualizace od smartphone app, takže můžete sledovat své sekery.... Více »