Electro akustická kytara

Elektro akustická kytara nabízí to nejlepší z obou světů - tón akustické energie, hlasitost a kapacity elektrické. Jsou to zejména ideální na jevišti, kde může být zapojen přímo do zesilovačuli bez nutnosti mikrofony.

View All Information

Nejoblíbenější elektro akustické kytary

První 28 výrobky zobrazeny

O Electro akustická kytara

Elektro akustická kytara umožňuje akustické kytaristů zesílit zvuk jejich akustické. Kde elektrickou kytaru se opírá o zesílení produkovat svůj zvuk, akustické je pouze obvykle zesílen pro živá koncertů a zkoušek. Akustiky jsou zesíleny pomocí vestavěný systém snímač a předzesilovačem. To je obvykle baterie a bude mít základní EQ a často tuner na palubě také.

Dreadnought elektro akustické, jako je Yamaha APX500, je pravděpodobně nejvíce populární druh elektro akustická kytara do dnešního dne, díky jeho kompromis mezi velikostí a hlasitostu.

V Gear4music.com máme skladem všechny odrůdy elektro akustická kytara, včetně různých sad akustická kytara elektro za nízké ceny.

Electro akustická kytara Novinky

Yamaha spuštění soutěž vyhrát A podepsal kytara od Ricky Gervais

Yamaha se běží soutěž se shodovat s vydáním nového filmu s Ricky Gervais, David Brent-život na cestách... Více »

Fender vydání nové kytara ladění aplikace

Fender jejich nové aplikaci spustit ' Fender Tune ", aplikace, která je určena pro začátečníky a pro to podobně... Více »

Letní NAMM 2016: Nová Ibanez Artwood Vintage termo věku akustická kytara

Do jejich širokou akustické kytary Ibanez přidali šest nových kytar.... Více »