Válcové stroje

Válcové stroje byly ústřední zvuku Hip-Hop a taneční hudby už desítky let. Umělci tak rozmanité jako Timbaland, The Orb a nový řád učinily Roland původní TR 909 a TR-808 klasických hudebních designu.

View All Information

Válcové stroje

První 43 výrobky zobrazeny

O bicí automaty

Válcové stroje využívají vzorky nebo syntéza, aby sekvence nebo záznamu perkusní Elements pomocí destiček nebo tlačítka. Mnoho lidí, jako je například Elektron Machinedrum, patří sekvencer krok umožní uživatelům řady beat krok za krokem. Takové bicí automaty jsou neuvěřitelně všestranný, nabízí příležitost k vytvoření melodické perkusní sekvencí, vedle konvenční drum zvuky. Použití vzorků a čas táhne dále rozšiřuje možnosti může poskytnout bicí automaty, které umožňují nové zvuky z původního vzorku.

Obvykle také umožnit on-the-fly vzorkování a nahrávání v reálném čase. Stejně jako je populární v elektronické hudbě, také použitím za bubeníka, kde nejsou k dispozici ani žádoucí.

Stále více softwaru studia začlenění buben stroj jednotky, nabízených možností obšírná vzorkování. Použití MIDI controllers, jako Korg PadKontrol může dát pocit a interakce Machine drum hardwaru v softwarový balík.

bicí Machine Novinky

Roland TD 1KPX V-bicís Electronic bicí sada nyní skladem

Roland Portable TD-1KPX V-bicís Electronic bicí sada přichází nejvíce hospodářsky životaschopného rozsahu V bubnu, ale rozhodně nemá šetřit na kvalitě... Více »

Týden na cestách do Roland "budoucnost předefinovat"

S více než 30 plánované materiá 909 den slibuje, že být Průlomová událost... Více »

5letá záruka na Roland TD - 30K a TD-30KV v.-Pro bicí sadas

Roland TD - 30K a TD-30KV v.-Pro bicích sad nyní mají zdarma 5letá záruka v omezený čas nabídka (k dispozici pouze ve Velké Británii).... Více »