MIDI Controllers

MIDI ovladač nebo MIDI Control povrchu je digitální vybavení, které přenáší MIDI data do jiných vybavení schopné přijímat to. MIDI kontrolér slouží nejčastěji k ovládání softwaru nástroje používané v počítači. Další využití patří ovládání DAW software nebo hardware, externí MIDI CC kontrolní zprávy. To je užitečné zejména při automatizaci skladby v rámci vašeho DAW, nebo pro ovládání ovládacích prvků.

View All Information

Studio MIDI řadiče

První 126 výrobky zobrazeny

O MIDI Controllers

Vzory se liší od tradiční klávesnice formuláře, zaměřený blok řadiče - které se často používají k vyvolat vzorky nebo hrát drum machine software – nebo s knoflíky a fader pro použití při míchání nebo doladění zvukového signálu. Některé MIDI řadiče jsou dokonce i Aplikačně specifické, jako je Akai APC40, který je přímo integrována v software Ableton Live.

Gear4music.com.com na skladě řadu vlajkové modely, jako například v novaci nulové SL a Launchpad.

MIDI řadiče Novinky

ROLI bloky, které jsou k dostání v Gear4music teď

ROLI blokovat smyčky, Lightpad blokovat a žít bloku jsou nyní k dostání v Gear4music. Zjevení v vaší tvořivosti, dělat hudbu, ať jste kdekoliv.... Více »

NAMM 2017: ROLI představí živě bloku, Lightpad bloku a bloku smyčky

Zcela nový přístup k vytváření zvuků, ROLI uvolnit další sadu špičkových a inovativních vybavení k posílení své hudební zážitek... Více »

Denon DJ DJ spuštění #ChangeYourRider v očekávání uvolnění

Připravují na nejnovější přírůstek Denon DJ DJ rozsah, Denon vydali ukázku, která poskytuje klíčové indicie o tom, co nejnovější produkt může být... Více »