MIDI Controllers

MIDI ovladač nebo MIDI Control povrchu je digitální vybavení, které přenáší MIDI data do jiných vybavení schopné přijímat to. MIDI kontrolér slouží nejčastěji k ovládání softwaru nástroje používané v počítači. Další využití patří ovládání DAW software nebo hardware, externí MIDI CC kontrolní zprávy. To je užitečné zejména při automatizaci skladby v rámci vašeho DAW, nebo pro ovládání ovládacích prvků.

View All Information

Studio MIDI řadiče

První 134 výrobky zobrazeny

O MIDI Controllers

Vzory se liší od tradiční klávesnice formuláře, zaměřený blok řadiče - které se často používají k vyvolat vzorky nebo hrát drum machine software – nebo s knoflíky a fader pro použití při míchání nebo doladění zvukového signálu. Některé MIDI řadiče jsou dokonce i Aplikačně specifické, jako je Akai APC40, který je přímo integrována v software Ableton Live.

Gear4music.com.com na skladě řadu vlajkové modely, jako například v novaci nulové SL a Launchpad.

MIDI řadiče Novinky

Koupit MPD218 a získat hluboké dům zdarma

Propagační nabídka od Akai běží až 31. prosince umožňuje uživateli, aby prozkoumala řadu profesionálních zvuků na proslulý MPD218... Více »

Gear4music Punčocha nyní Native Instruments' Maschine Jam

Včetně renomovaných Komplete 11 uživatelé mohou očekávat inexhaustive výbušné kreativní nástroj, který dává moc ve svých rukou... Více »

Presonus oznámit FaderPort 8

FaderPort 8 přináší ještě větší univerzálnost a praktičnost pro fanoušky původní FaderPort... Více »