MIDI Controllers

MIDI ovladač nebo MIDI Control povrchu je digitální vybavení, které přenáší MIDI data do jiných vybavení schopné přijímat to. MIDI kontrolér slouží nejčastěji k ovládání softwaru nástroje používané v počítači. Další využití patří ovládání DAW software nebo hardware, externí MIDI CC kontrolní zprávy. To je užitečné zejména při automatizaci skladby v rámci vašeho DAW, nebo pro ovládání ovládacích prvků.

View All Information

Studio MIDI řadiče

První 125 výrobky zobrazeny

O MIDI Controllers

Vzory se liší od tradiční klávesnice formuláře, zaměřený blok řadiče - které se často používají k vyvolat vzorky nebo hrát drum machine software – nebo s knoflíky a fader pro použití při míchání nebo doladění zvukového signálu. Některé MIDI řadiče jsou dokonce i Aplikačně specifické, jako je Akai APC40, který je přímo integrována v software Ableton Live.

Gear4music.com.com na skladě řadu vlajkové modely, jako například v novaci nulové SL a Launchpad.

MIDI řadiče Novinky

Akaije LPK25 a LPD8 nyní k dispozici za sníženou cenu

Tyto kompaktní a mimořádně přenosný řadiče jsou konečným expresivní hudební nástroj, což umožňuje hrát hudbu tak, jak chcete, kde chcete.... Více »

Prodám M-Audioje kód Series (černá) získat bezplatného modulu plug-in Suite

Od 1 května přímo až 31. července stávající uživatele a nové zákazníky získat plug-in suite hodnotě až do výše 350 liber společně s ovladačem v jejich kódu... Více »

MUSIKMESSE 2017: Arturia KeyLab Esenciální řadič

Nejnovější oznámení od Arturia v tomto roce Musikmesse, základní řadič KeyLab kombinuje ergonomický praktičnost s úžasnou tvůrčí potenciál.... Více »