Akusticka kytara tašky a pouzdra

Akustická kytara tašky a pouzdra přicházejí v různých tvarů a velikostí, pro všechny typy akustická kytara z modelů Dreadnought, rezonátory a hlediště na lidových nástrojů, včetně případů, ukulele, banjo a mandolínu.

View All Information

Nejoblíbenější akustická kytara brašny a pouzdra

První 23 výrobky zobrazeny

O akustická kytara brašny a pouzdra

Kytara tašky a tvrďase jsou zásadní pro kytaristy na cestách a pro ty, kteří chtějí chránit své nástroje. V Gear4music.com máme skladem širokou škálu akustická kytara tašky a tvrďase kytara pro všechny styly akustickou kytaru.

S řadou polstrované tašky, pěna případů, těžké pouzdra a dokonce i speciálně tvarované kytara případů jsme si jisti vám ochranu, kterou potřebuje váš kytara. Osazení některé z nejlepších značek v oblasti podnikání, jako SKB, Gator a příbuzný na jméno, ale málo, můžete se spolehnout že máme něco, co je právě pro vás.

Akustická kytara Novinky

Ed Sheeran Signature ' rozdělit ' kytary, které jsou k dispozici pro pre-objednávky

Díky spolupráci s Martin, si Sheeran nejnovější podpis model obsahuje kresbu z jeho posledního alba '÷' a byl postaven jeho přesných specifikací.... Více »

MUSIKMESSE 2017: Martin DST a DSTG a 0-18 kytary

Napsal jako "výhodnější" alternativy od Martin na letošním veletrhu Musikmesse, vykazují tyto zbrusu nové modely propracované estetické a kultovní tón.... Více »

Tanglewoodsi Sundance výkon Pro Series v Gear4music

Svrstevnýnutí tradice s moderní výrobní techniky, Tanglewoodje Sundance výkon Pro Series nabízí hráči jedinečné tón s výraznou osobnost.... Více »