PA reproduktorů

Gear4Music.com

PA reproduktory jsou klíčovou součástí živých zvuk nastavit poskytující spolehlivé ozvučení a reprodukce na koncerty, akce a prezentace. Moderní PA reproduktory se výrazně liší v jejich designu, s širokou škálou různých modelů vyráběných pro různé aplikace, podniky a uživatele. View All Information

Nejoblíbenější aktivní reproduktory

První 27 výrobky zobrazeny

Související novinky mluvčí PA

PA reproduktorů jsou zásadní část živé místo. Pomáhají diváci slyšet jejich oblíbené kapely, umělci, veřejné reproduktory a další. S širokým výběrem PA reproduktorů od některých z největších značek jako jsou Yamaha, Behringer, Mackie, QTX QSC a mnozí, včetně si Gear4music Subzero PA která nabízí super hodnota za peníze.

Mackie náraz je jedním z nejpopulárnějších volby pro PA reproduktorů v rozsahu, který je k dispozici na Gear4music.com díky své přenositelnosti a snadno použitelné funkce.

QSC řady je exkluzivní značka Gear4music a lze nalézt zde.

PA Speakers News

QSC představil novou generaci reproduktorů série K.2

V návaznosti na předchozí úspěchy QSC rozšiřuje svou sérii K.2, dláždí cestu ve sféře reproduktorových technologií, a představuje několik inovativních funkcí.... Více »

QSC TouchMix digitální Mixer a K série reproduktory jsou vybaveny v světový rekord na Mt Everest

Robustní funkce systému QSC PA v světový rekord-lámání koncert na Mount Everest.... Více »

NAMM 2016: PreSonus představí tři nové produkty

Představujeme vám zbrusu nový ULT PA reproduktor řady, Studio 192 Mobile USB rozhraní a Studiolive AVB Mix systémy.... Více »