Elektrické kytary Gibson

Gear4Music.com

Elektrické kytary Gibson ušli kus cesty od společnost byla založena před více než sto lety. Gibson je zodpovědný za to, že kytara svět některé z nejvýraznějších kytara vzorů a zvuků - především Gibson Les Paul a SG modely. View All Information

Nejoblíbenější kytary Gibson

První 17 výrobky zobrazeny

Informace o kytaru Gibson

Gibson kytary byli vybráni někteří ze světů nejvýraznější hudebníky, včetně mnoha horní kytaristů, jako jsou Angus Young, Eddie Van Halen, Slash, Kirk Hammett a Dave Grohl. Dosahujících od jazzu až Heavy metalu a všech žánrů v mezi, definoval zvuk Gibson nespočet kapel, scény a ér hudby.

Les Paul, SG, Flying V a Explorer staly klasické kytary designu, každý známý pro své hluboké, teplé, plný zvuk a nepřekonatelná hratelnosti.

V posledních letech, zavedení Gibson Robot optimalizace technologie, Chameleon tón a HEX snímače ukazují že nejsou jen společnost s prestižní historie, ale také, že společnost se těší.

Novinky kytaru Gibson

Gibson verze hodinek, které jsou dražší než Standard Les Paul Guitar

Díky spolupráci s výrobce hodinek Raymond Weil Gibsonsi "Freelancer" sledovat páry extravagance a hudebně inspirované designem s ohromující výsledky... Více »

NAMM 2017: Gibson 2017 tradiční, vysoký výkon, řada S

Odhalující jejich novou řadu vysoce cenově S série, Gibson pokláboste si na jejich Line 2017 včetně tradiční série, série High Performance a další.... Více »

Gear4music bude osazení Gibson 2017 rozsah

Přináší živé splash barev, variace na klasické modely a bezkonkurenční tón, Gear4music jsou hrdí na zásobní rozsah Gibson 2017.... Více »