Garance a záruky

Kromě naší záruky vrácení peněz jsou všechny naše produkty dodávané s minimální 2 letou zárukou (platné od 11. dubna 2017). Pokud dojde k poškození výrobku během záruční doby, výrobek rychle opravíme nebo vyměníme. Pokud není možná ani jedna z těchto možností, bude Vám nabídnuta možnost vrácení peněz.

Reklamaci výrobku a jeho vrácení je možné domluvit na našem zákaznickém centru prostřednictvím e-mailu na returns@gear4music.com. Produkty zakoupené před 11. dubnem 2017 mají záruku 1 rok, pokud nebyly přikoupeny s prodlouženou zárukou.

Prodloužená záruka

Gear4music prodloužená záruční doba poskytuje rozšířené služby a nabízí vyšší stupeň ochrany než naše standardní záruka nebo bezplatná záruka, která je nabízena jinými obchodníky a výrobci.

Výhody prodloužené záruky od Gear4music:

 • Záruka je prodloužena až na 6 let od data doručení
 • Poplatky za vyzvednutí a doručení jsou zahrnuty v prvních 2 letech
 • Záruka je přenosná, pokud je zboží znovu prodáno
 • Zapůjčení náhradního výrobku bude poskytnuto v případě pokud výrobek není opraven do 30 dnů
 • Náhrada produktu bude poskytnuta v případě pokud výrobek není opraven do 60 dnů
 • Pokud záruku nevyužijete, může být zrušena do 30 dnů, a kdykoli poté za poměrnou slevu
 • 50% vrácení poplatku za prodlouženou záruku po 5 letech, pokud nebyla využita!

 • Prodloužená záruka slouží jako doplněk ke standardní záruce od Gear4music resp. výrobce a obchodních podmínek. Touto prodlouženou zárukou nejsou nijak ovlivněna základní práva a povinnosti jak jsou definovány v Obchodním zákoníku 2014 (informace, zrušení a další poplatky)

  Úplné znění podmínek prodloužené záruky si můžete přečíst zde.

  Poplatky za vrácení a vyzvednutí zboží

  Standardní záruka:

  Pokud dojde k poškození zboží v prvních 6 měsících od zakoupení, ten vyzvedneme a doručíme zpět bezplatně.

  Pokud dojde k poškození zboží do 30 dnů od doručení, ten bude vyzvednut z Vámi zadané adresy.

  Pokud dojde k poškození zboží po 30 dnech ale během prvních 6 měsíců od zakoupení:

  Zboží nad 20 kg (např. bicí sady, kontrabasy atd;):
  Zboží můžeme vyzvednout z Vámi zadané adresy.

  Při reklamaci výrobku po 6 měsíců od zakoupení, Vám bude účtován poplatek za dopravu. Uvedené se vztahuje jak na objednávky ve Velké Británii tak i na mezinárodní objednávky.

  Prodloužená záruka:
  Podmínky prodloužené záruky se mohou lišit při objednávkách mimo území Velké Británie, což bude specifikováno při zakoupení. Pokud dojde k poškození zboží během prvního nebo druhého roku od zakoupení, zboží bude vyzvednuto a doručeno zpět bez poplatku. Po prvním resp. druhém roce od zakoupení Vám bude účtován malý poplatek za dopravu.

  Termíny oprav

  Pokud reklamujete výrobek z důvodu jeho poškození, snažíme se ho opravit co nejdříve. V případě, že nejsme schopni opravit výrobek ve lhůtě do 60 dnů, bude Vám zaslán náhradní výrobek.

  Upozornění:

  Záruční podmínky se nevztahují na produkty, které byly poškozeny z důvodu nevhodného zacházení nebo jakéhokoli důvodu, který je jiný než výrobní chyba. Pokud se nenajde žádná chyba na reklamovaném výrobku a je mimo dobu záruky vrácení peněz, výrobek Vám bude vrácen za malý poplatek. Doporučujeme, abyste výrobek při přepravě pojistili proti poškození.