Pearl bicí sadas

Gear4Music.com

Pearl bicích sad se nacházejí v místech, nahrávacích studií a pokojů po celém světě. Pearl je jedním z předních výrobců na světě akustické bicí sady a perkusní nástroje. Od roku 1945 Pearlsi mise bylo nejlepší: Chcete-li mít nejlepší kvalitu, funkčnost, trvanlivost a zvuk. View All Information

Nejoblíbenější Pearl bicí sadas

První 19 výrobky zobrazeny

O Pearl bicí sada

Gear4music skladem velký výběr Pearl bicí například proslulý Pearl Fórum bicích sad, popsal jako nejlepší entry-level bicích sad na světě, perly rytmus cestovatel soupravy, známý pro jejich zemi, lámání koncept jako praxi a česání sada a Pearl vizi a Mastwerwork buben soupravy, které jsou ideální pro středně pokročilé bubeníky do profesionálních bubeníků.

Pearl bicí se používají některé z největších jmen v bubnování světa zahrnující všech hudebních žánrů od Joey Jordisons metalové oblečení Slipknot Chad Smith funk rockové oblečení Red Hot Chilli Peppers.

Pearl bicí sada Novinky

NAMM 2017: Pearl mistrovská Sonic Select

S rozsáhlý výzkum provedený v jak vytvořit sadu, která skutečně je ideální pro hráče a jejich konkrétním potřebám a Pearl hit Homerun s těmito jednoho druhu custom soupravy... Více »

8 Užitečné tipy pro bicí praxi

Chcete získat více ze své tréninky? Podívejte se na naše nejlepší tipy z praxe úspěšné bubnu.... Více »

NAMM 2013: Nový Kick bicí pedály od Pearl

NAMM 2013: Pearl zahájit nové Demon řetěz a Demonator kick drum pedály.... Více »