Korg syntezátory

Gear4Music.com

Syntezátor Korg mají pověst pro jedinečné, tlustá zvuky - už od verze MS-10 a MS-20 , Korg jméno byla jedním z dominantní ty v oblasti hudby elektronické. Původem jako podnik custom klub a harmonikář, Korg byla založena v roce 1962 v Tokiu, Japonsko. View All Information

Korg synthy & moduly

První 56 výrobky zobrazeny

O Korg synthy & moduly

Korg jsou známy jejich směs pro-quality zvuků a snadnost použití rozhraní. Vynikající příklady jsou MicroKorg a MicroKorg XL – používaný kapel, muzikantů a fandy po celém světě, dávají realistické vintage tónů v miniaturní sady.

Další populární je syntéza Electribe / rozsah vzorkování, jeden z předních sekvencer založené syntezátor a drum stroje na světě.

Pracovní stanice těžce funkce v rozsahu Korg - M50 a M3 pracovní stanice a nechvalně Radias syntezátor – všechny dostupné na Gear4music.com.com.

Jako vůdce v elektronických hudebních nástrojů Korg zcela nově svět interaktivní klávesových nástrojů.

Korg Novinky

Korg oznamuje, že ctihodný Synth 'Wavestation' je nyní k dispozici pro vybavení se systémem iOS

Přímo z devadesátých let byla dána legendární synth moderního člověka aby to univerzálnější než kdy předtím... Více »

"Přeplňovaný" svou kreativitu s Korg

Ti, kteří si zakoupí KRONOS, KROME, KROSS, Minilogue, Electribe, Electribe S, KingKORG nebo Pa4x, wil být elligible získat zdarma Korg USB/SD kartu, která může mít vaše hraní na další úroveň... Více »

Korg oznamuje rozšíření na nedávný Korg ARP Odyssey Duophonic analogový Syntezátor akce

Korgsi nedávných propagace ve kterém zákazník, který kupuje Korg ARP Odyssey Duophonic analogový syntezátor má nárok na bezplatné SQ 2 x 8 Analog Step Sekvencer, byla nyní rozšířena až 31 prosinci.... Více »