Studiové mikrofony

Studiovými mikrofony jsou životně důležité pro ka dého hudebníka chtějí zaznamenávat jejich hudbu. Mikrofon, který používáte drasticky změnit zvuk, zachytit, proto je důležité získat správné mic pro práci.

View All Information

Nejoblíbenější studiové mikrofony

První 24 výrobky zobrazeny

O studiove mikrofony

Studiove mikrofony | Pokud jde o vyběr spravne mikrofon pro zaznam tam to nebere spravne nebo špatne. Každy mikrofon ma sve custom jedinečne vlastnosti, ktere by je skvěla pro konkretni nastroj nebo zpěvak.

Napřiklad velky membranova kondenzatorovy mikrofon by vyhovovala akusticka kytara nebo zpěvak široky frekvenčni rozsah a možnost vyzvednout mnohem tišši zvuky. Na straně druhe dynamicky mikrofon může byt lepe vyladěne pro hlasite kytara zesilovač nebo viřivy buben je schopen udržet hlasite zvukove urovně bez poškozeni nebo ztraty sonic jasnost.

Skladem jsme řadu studiove mikrofony všech shora značek jako Shure, AKG, sE elektroniky a jel.

Mikrofon novinky

Rode mikrofony oznámit Redesign 3 špičkových produktů

Tři z Rodedirigentským pultem se záznam příslušenství jsou uvedeny upgrady.... Více »

Shure slaví 75 let Unidyne!

před 75 lety se narodil mikrofon Shure Unidyne. I v případě, že název nic neříkají, jistě poznáte vzhled této kultovní mic.... Více »

Modre mikrofony 'Hzesilovačton' hleda novy nazev

Počatkem tohoto roku na NAMM Show, modre mikrofony představila mala membranova kondenzator mic, dočasny nazev 'Hzesilovačton'.... Více »