Kytary Ibanez

Gear4Music.com

Elektrická kytara Ibanez byly v popředí kytarové techniky od roku 1950. V době přišel roce 1980, a s příchodem kytary virtuosů jako Joe Satriani, Steve Vai a Paul Gilbert, Ibanez přišel do popředí moderní kytaru, stavební, tvrdě na sobě, rychle hrát elektrická kytara jako proslulý Série RG, k použití některé z nejplodnějších hráči na světě v době. Vedle slavného řada S, série RG stala přejít do nástroje pro rockové a metalové hráči na celém světě. View All Information

Nejoblíbenější elektrická kytara Ibanez

První 17 výrobky zobrazeny

O elektrická kytara Ibanez

Ačkoli Ibanez kytary byla učiněna od roku 1908, nebyl až do konce 80, které začali tvořit identitu pro sebe, když Steve Vai a Frank Zappa pomocí svých nástrojů.

Termín 'Superstrat' je často spojován s Ibanez a popisuje kytara Strat styl, upravená pro rychlé herní styly. Tyto kytary spojovaný s Heavy metalu a "skartace" kytaristé, jsou vybaveny štíhlým profilem krku, zvýšený počet pražců a ostřejší rohy.

Kytara Ibanez novinky

Letní NAMM 2016: Nová Ibanez Artwood Vintage termo věku akustická kytara

Do jejich širokou akustické kytary Ibanez přidali šest nových kytar.... Více »

NAMM 2016: Ibanez oznámit nové surrealistickémodrá Burst RG, podpis periferie kytara a Mini kytarové pedály

Ibanez kytary se zvedl víko na nové RGDIX7MPB-SBB - Surrealmodrá Burst, Jake Bowen podpis JBM20 (obvodu) spolu s analogovým Ibanez Delay Mini, Mini sbor a Super Metal Mini.... Více »

NAMM 2015: Ibanez 2015 elektrická kytara

Ibanez oznámila své nové řady elektrická kytara pro rok 2015. Tady je náš výběr nejlepších.... Více »