Kytary Ibanez

Gear4Music.com

Elektrická kytara Ibanez byly v popředí kytarové techniky od roku 1950. V době přišel roce 1980, a s příchodem kytary virtuosů jako Joe Satriani, Steve Vai a Paul Gilbert, Ibanez přišel do popředí moderní kytaru, stavební, tvrdě na sobě, rychle hrát elektrická kytara jako proslulý Série RG, k použití některé z nejplodnějších hráči na světě v době. Vedle slavného řada S, série RG stala přejít do nástroje pro rockové a metalové hráči na celém světě. View All Information

Nejoblíbenější elektrická kytara Ibanez

První 16 výrobky zobrazeny

O elektrická kytara Ibanez

Ačkoli Ibanez kytary byla učiněna od roku 1908, nebyl až do konce 80, které začali tvořit identitu pro sebe, když Steve Vai a Frank Zappa pomocí svých nástrojů.

Termín 'Superstrat' je často spojován s Ibanez a popisuje kytara Strat styl, upravená pro rychlé herní styly. Tyto kytary spojovaný s Heavy metalu a "skartace" kytaristé, jsou vybaveny štíhlým profilem krku, zvýšený počet pražců a ostřejší rohy.

Kytara Ibanez novinky

Ibanez vydání 3 nové kytary k 25 výročí Steve Vai vášeň a válčení

Tři sedm strunné kytary jsou nastaveny na hit obchody v brzy na počest Steve Vai kriticky oslavovaný album, vášeň a válčení... Více »

Ibanez vydání nové S série, 6,7 a 8 řetězců a železné Label FR kytary

Ibanez skutečně odpověděl metal kytara trh s jejich nejnovější nabídky.... Více »

Letní NAMM 2016: Nová Ibanez Artwood Vintage termo věku akustická kytara

Do jejich širokou akustické kytary Ibanez přidali šest nových kytar.... Více »