Gear4music kytarových zesilovačů

Gear4Music.com

Elektrická kytara zesilovače výkonu Gear4music Brande, nabídnout cenově dostupné kvalitě. Založena v roce 2003, Gear4music.com získala cenné informace v potřebu co hudebníků. V důsledku máme kytara zesilovače pro všechny úrovně hráče. 15 Z. d. a 35 Wattů Combo zesilovače, jsou ideální pro začátečníky a těm, kdo chtějí přidat svazek k jejich hraní. Gear4music kytara zesilovače vám poskytne pro-quality tón za neuvěřitelné ceny. View All Information

Elektrická kytara zesilovače od Gear4music

První 6 výrobky zobrazeny

Elektrická kytara zesilovač sady podle Gear4music

První 3 výrobky zobrazeny

Co jsou kytara ampéry?

Kytara zesilovače jsou vybavení kytaristé se připojí k elektrický, elektro akustická nebo basová kytara, které převádí jejich signály na zvuk, který se pak vytváří od reproduktoru. Jsou to základní položky pro elektrický kytaristů a hrajícich a řadu různých modelů jsou k dispozici pro potřeby hudebníků.

Existují dva hlavní typy guitar amp: pole se seznamem amps - které obsahují zesilovače a reproduktory v jedné jediné kabinet - a samostatné hlavy jednotky, které vyžadují reproduktory propojeny odděleně. Účel zesilovač určuje, jaký typ kytarista by měly hledat použít, stejně jako velikost a množství energie vyžaduje. Studenti hledají zesilovače jednoduše tak mohou učit na kytaru obvykle jít pro praxi zesilovačů, které bývají relativně malé a nízkým příkonem a spadá do kategorie se seznamem. Kdo chce hrát živě nebo vytvořit určitý druh zvuku, však může najít hlavní jednotky a oddělené boxy lépe odpovídá jejich potřebám.

Novinky Guitar zesilovač

Korn Briana Welche dává Downlow na Orangesi Rockerverb

Cituje Rockerverb MKIII 50W jako nedílnou součástí kapely definitivní kytarový zvuk, Welch podrobně vysvětluje, jak důležité Orange zesilovače mají Korn tón.... Více »

Stone Deaf FX představí své nové rozsah zesilovače

Zakoupit nyní na Gear4music, Stone Deafje zbrusu nová řada zesilovačů dát modern player počet tónové volby a velikostí k prozkoumání!... Více »

NAMM 2017: Line 6 vydání Variax Shuriken a pavouk V 240HC

Line 6si první někdy kytara artist navržen, Shuriken zosobňuje agresivní a technických herních stylů kovových nadšenců po celém světě.... Více »