Gear4music kytarových zesilovačů

Gear4Music.com

Elektrická kytara zesilovače výkonu Gear4music Brande, nabídnout cenově dostupné kvalitě. Založena v roce 2003, Gear4music.com získala cenné informace v potřebu co hudebníků. V důsledku máme kytara zesilovače pro všechny úrovně hráče. 15 Z. d. a 35 Wattů Combo zesilovače, jsou ideální pro začátečníky a těm, kdo chtějí přidat svazek k jejich hraní. Gear4music kytara zesilovače vám poskytne pro-quality tón za neuvěřitelné ceny. View All Information

Elektrická kytara zesilovače od Gear4music

První 5 výrobky zobrazeny

Elektrická kytara zesilovač sady podle Gear4music

První 3 výrobky zobrazeny

Co jsou kytara ampéry?

Kytara zesilovače jsou vybavení kytaristé se připojí k elektrický, elektro akustická nebo basová kytara, které převádí jejich signály na zvuk, který se pak vytváří od reproduktoru. Jsou to základní položky pro elektrický kytaristů a hrajícich a řadu různých modelů jsou k dispozici pro potřeby hudebníků.

Existují dva hlavní typy guitar amp: pole se seznamem amps - které obsahují zesilovače a reproduktory v jedné jediné kabinet - a samostatné hlavy jednotky, které vyžadují reproduktory propojeny odděleně. Účel zesilovač určuje, jaký typ kytarista by měly hledat použít, stejně jako velikost a množství energie vyžaduje. Studenti hledají zesilovače jednoduše tak mohou učit na kytaru obvykle jít pro praxi zesilovačů, které bývají relativně malé a nízkým příkonem a spadá do kategorie se seznamem. Kdo chce hrát živě nebo vytvořit určitý druh zvuku, však může najít hlavní jednotky a oddělené boxy lépe odpovídá jejich potřebám.

Novinky Guitar zesilovač

Vox oznamuje Ltd. Ed. 60 výročí ruku kabelové zesilovače

Na oslavu své bohaté historie VOX spustí AC30HW60 a AC15HW60. Tak, aby napodobit klasiku, VOX přidat impuls k přísloví "starý je zlato"... Více »

Budoucnost předefinovat: Rolandmodrás Cube britské EL84, ŠÉFE MS-3

Poslední z Rolandsi budoucnost předefinovat,modrás Cube britské EL84 upraven a MS-3 Multi efekty Switcher zapálena kytara Společenství v očekávání... Více »

Nové Fender Mustang první někdy Wi-Fi kompatibilní zesilovač

Využití wireless technologie pomáhá hráč dosáhnout bezproblémové hraní, nové řady Mustang jsou prvním krokem do odvážný nový svět zesilovačů.... Více »