Vox kytarových zesilovačů

Gear4Music.com

Vox jsou nejvíce známý zejména pro své zesilovače. Získala obrovskou popularitu v polovině šedesátých let AC30 a AC15 když se staly velmi populární v rámci britské rockové scéně. Netrvalo dlouho, kapely jako The Rolling Stones a The Kinks začal používat Vox zesilovače, upřednostňuje Top Boost obvody, které definované hnutí je zdravé. View All Information

Praxe Vox zesilovače

První 18 výrobky zobrazeny

Vox Combo zesilovače

První 44 výrobky zobrazeny

Vox Guitar zesilovač hlav

První 7 výrobky zobrazeny

Vox kytara reproduktor kabiny

První 4 výrobky zobrazeny

Vox kytarových zesilovačů

Vox Valvetronix série pojistka, sílu a pružnost modelování digitálních polovodičový zesilovač, charakter a reakce ventilu a využitím elektronka 12AX7 v etapě produkce. Valvetronix zesilovače jsou velmi univerzální a bude obstarávat pro téměř každý kytarista - bez ohledu na jejich styl a schopnosti. Série se skládá z VT15, VT30, VT50 a VT100 které jsou různé, od 15watt na masivní 100 wattů energie.

Zesilovače Ventil reaktoru VR přijmou všechny nejlepší vlastnosti moderní zesilovače a smícháme s nejlepší ročník zesilovače. Použití osvědčený a populární VR obvody, čisté ventil reaktoru série může dosáhnout téměř každý tón z nejčistší na nejšpinavější špinavé. Vintage styl dává, jak AC15VR a AC30VR tak nadčasové Vox vypadat.

AC custom seriál byl poprvé zaveden v roce 1958 a je jeden z historie je nejuctívanější kytara zesilovač rozsahy - převážně známý zvuk, který vyvolal britské invaze rockové hudby. Výkres na více než 50 let zkušeností, AC15C1 custom 1 x 12 " byla volba pro bezpočet kytaristů v celé historii jeho osobitý zvuk a funkce jako Top Boost obvody. AC30C2 custom 2 x 12 " dává hráči zdvojnásobit hlasitost produkce a nabízí efektové smyčku. Na rozdíl od AC30C2 AC30C2X custom 2 x 12 " nabízí dvojici reproduktorů Celestion Alnicomodrá.