Činely

Činely přidat znak drum sada. Výběr činely může výrazně ovlivnit celkový zvuk bubnu. Máme obrovský výběr dostupné od úvodní 6" až 24" ride činely, crash činely, -klobouky a Čína odrůdy.

View All Information

Nejlepší prodejci činely

O činely

Činely jsou nepostradatelným nákupu pro bubeníky – začátečník sada bude obsahovat činely sady, ale vášnivé hráče může chtít inovovat. Vyšší konec bicí sady jsou často prodáván jako shell balení, způsob nákupu činely ještě důležitější.

Účtují se zvolí hvězd jako je Ronnie Vannucci, a máme jeden z nejlepších rozsahy dostupné, včetně rozsahu ZXT. Bob Bryar MCR činely Sabian, a také máme velké množství na skladě, včetně jejich AAX série.

Cymbals News

Gear4music Punčocha nyní custom bicí SJC

Gear4music jsou jediný evropský distributor Massachusetts značkou SJC custom bicí a jsou nyní punčochu řadu různých produktů.... Více »

HODINKY - Musikmesse 2015: Roland TD - 25K V-bicí Elektronická bicí souprava

Zahrnutí všech nový TD-25 V-bicí modul, který poskytuje dynamické a interaktivní pocit, dvě nové Roland V-bicí soupravy nahradit TD-15.... Více »

NAMM 2015: Sabian činely velcí a oškliví

Sabian spustili zbrusu novou řadu jízda činely, velký a ošklivý rozsah. Tyto mocné činely produkují tmavé, organických a nedokonalé zvuk.... Více »