Pozouny

Pozoun je žesťový nástroj, který je nejvíce patrné použití snímku oproti ventily nebo klíče měnit výšku nástroje. Od života staré hudby jako Sackbut, moderní pozoun přichází v různých velikostech, od malé Altové pozoun až po bas pozoun, nejběžnější velikosti byl jako tenor. Některé trombóny také dodávány s triggery, které poskytují větší rozsah rozteč a usnadňují ladění.

View All Information

Nejoblíbenější trombóny

První 15 výrobky zobrazeny

O trombóny

Část rodiny mosaz, pozoun bylo asi více než 600 let a je pouze moderní orchestrální žesťový nástroj, který může hrát všechny noty chromatická stupnice od začátku. Charakterizované jeho teleskopické snímku pozoun je široce používán v klasické hudbě a byl používán v několika kusů Mozart a Beethoven.

Známý pro jejich hudebních nástrojů nabízíme Yamaha pozouny na nejnižší ceny online. V Gear4music.com jsme také hrdí nabídnout naše značkové Gear4music pozouny včetně tenor pozoun začátečník balíčky. Naše prémiové Coppergate a Jupiter rozsahy jsou navrženy jako alternativní možnost, určené pro podporu pozoun hráče. Tato volba a celá řada příslušenství, pozoun máme vše potřebné.

Trombón Novinky

Telefonem hrají v 30 dní Challenge zahajuje

plastové trombóny telefonem vyzvat vás naučit, jak hrát za pouhých 30 dní!... Více »

Denis Wick mosazné příslušenství nyní na Gear4music

Jsme potěšeni oznámit novou značku, která je nyní k dispozici na Gear4music, celá řada mosazných doplňků od Denis Wick.... Více »

7 nejlepší nástroje pro děti do 7

Mnozí rodiče chtějí podporovat své dítě, aby se nástroj v životě. Hudba může být zábavné a obohacující aktivity pro děti, ale vědět, kde začít, může být složité. Zde jsou naše tipy pro ideální startovní listiny pro děti do 7.... Více »