Hudební Software

Hudební Software je dnes ve světě hudby výraznější než kdy předtím. Za pomoci výkonného počítače lze tvořit s lehkostí celé skladby. Počítače jsou již dnes skoro jako hudební nástroje. Na Gear4music.com jsme uznali sílu a význam zvukových softwarů v rámci moderní hudby - jak jejich popularita a dostupnost roste, stejně tak roste i jejich potenciál. Právě proto jsme nadšeni, že můžeme prodávat a používat inovativní hudební softwarové programy .

View All Information

Nejoblíbenější hudební Software

O hudební Software

DAW Software, nebo řazení je také známo, je obvykle nalezen software v srdci moderní studio. Aplikace Cubase, Ableton Live, Sonar a FL Studio může poskytnout vše, co potřebujete začít záznam a produkci hudby.

Další virtuální nástroj Plug iny nebo si VSTi posílí svou zvukovou paletu a umožní najít perfektní zvuk. VSTi, jako Toontrack EZ bicímer umožňuje vytvářet a upravovat realistické ozvučení bicí stopy do své skladby.

Efekty Plug-iny může pomoci přidat prvek profesionality zvuku, ať je to kreativní účinek nebo nástroj efekt. Antares AutoTune EFX je velký plug-in pro vokální opravu hřiště a pro vytvoření populární autotune zvuk.

Mnozí výrobci spoléhají na jejich zvuk arzenálu. Vzorek knihovna nabízejí celou řadu autentických zvuků pro vaše skladby a často dokáží jiskra tvořivosti k vaší nahrávky.

Hudební Software Novinky

EZmix 2 a související balíčky nyní v prodeji na Gear4music

Velké slevy na Toontrack EZmix 2 Mix Software, Toontrack EZmix 2 míchací Software EZmix přednastavení sada Bundle a Toontrack EZmix přednastavení Bundle pro míchání Software EZMix 2 je volbou pro velké a cenově míchání software nikdy nebyla jasnější!... Více »

Toontracksi "Rocktober" je na dosah ruky

Toontrack vydali Big Rock, vintage založený rock sada, která přináší klasické příchutě v moderním obalu... Více »

Focusrite dávají zákazníkům příležitost k získání bezplatné nebo zlevněné Plug inů každý měsíc

od registrace u Focusrite lze očekávat velké počet jedinečné a exkluzivní modulů plug-in, každý měsíc... Více »