Hudební Software

Hudební Software je dnes ve světě hudby výraznější než kdy předtím. Za pomoci výkonného počítače lze tvořit s lehkostí celé skladby. Počítače jsou již dnes skoro jako hudební nástroje. Na Gear4music.com jsme uznali sílu a význam zvukových softwarů v rámci moderní hudby - jak jejich popularita a dostupnost roste, stejně tak roste i jejich potenciál. Právě proto jsme nadšeni, že můžeme prodávat a používat inovativní hudební softwarové programy .

View All Information

Nejoblíbenější hudební Software

První 13 výrobky zobrazeny

O hudební Software

DAW Software, nebo řazení je také známo, je obvykle nalezen software v srdci moderní studio. Aplikace Cubase, Ableton Live, Sonar a FL Studio může poskytnout vše, co potřebujete začít záznam a produkci hudby.

Další virtuální nástroj Plug iny nebo si VSTi posílí svou zvukovou paletu a umožní najít perfektní zvuk. VSTi, jako Toontrack EZ bicímer umožňuje vytvářet a upravovat realistické ozvučení bicí stopy do své skladby.

Efekty Plug-iny může pomoci přidat prvek profesionality zvuku, ať je to kreativní účinek nebo nástroj efekt. Antares AutoTune EFX je velký plug-in pro vokální opravu hřiště a pro vytvoření populární autotune zvuk.

Mnozí výrobci spoléhají na jejich zvuk arzenálu. Vzorek knihovna nabízejí celou řadu autentických zvuků pro vaše skladby a často dokáží jiskra tvořivosti k vaší nahrávky.

Hudební Software Novinky

Velké úspory na Native Instruments Komplete 10 a kompletní 10 Ultimate

Uložit až 230 GBP na vybrané Native Instruments softwaru, zatímco poslední zásoby.... Více »

Reason 9 je tady!

Můžeme se podívat na nejnovější inkarnace Reason 9 hudební software... Více »

Propellerhead Reason 9 Free s Reason 8

Propellerhead oznámila lhůta zdarma nabídku na Reason 8 s Reason 9 pro vydání v červnu.... Více »