Hudební Software

Hudební Software je dnes ve světě hudby výraznější než kdy předtím. Za pomoci výkonného počítače lze tvořit s lehkostí celé skladby. Počítače jsou již dnes skoro jako hudební nástroje. Na Gear4music.com jsme uznali sílu a význam zvukových softwarů v rámci moderní hudby - jak jejich popularita a dostupnost roste, stejně tak roste i jejich potenciál. Právě proto jsme nadšeni, že můžeme prodávat a používat inovativní hudební softwarové programy .

View All Information

Nejoblíbenější hudební Software

První 11 výrobky zobrazeny

O hudební Software

DAW Software, nebo řazení je také známo, je obvykle nalezen software v srdci moderní studio. Aplikace Cubase, Ableton Live, Sonar a FL Studio může poskytnout vše, co potřebujete začít záznam a produkci hudby.

Další virtuální nástroj Plug iny nebo si VSTi posílí svou zvukovou paletu a umožní najít perfektní zvuk. VSTi, jako Toontrack EZ bicímer umožňuje vytvářet a upravovat realistické ozvučení bicí stopy do své skladby.

Efekty Plug-iny může pomoci přidat prvek profesionality zvuku, ať je to kreativní účinek nebo nástroj efekt. Antares AutoTune EFX je velký plug-in pro vokální opravu hřiště a pro vytvoření populární autotune zvuk.

Mnozí výrobci spoléhají na jejich zvuk arzenálu. Vzorek knihovna nabízejí celou řadu autentických zvuků pro vaše skladby a často dokáží jiskra tvořivosti k vaší nahrávky.

Hudební Software Novinky

Steinberg zahájit novou generaci Cubase Pro

Ještě jednou Cubase nadále vydláždit cestu inovace s Cubase Pro 9... Více »

Antelope Audio nyní nabízí zdarma licenci pro PreSonus Studio jeden pro zákazníky, kteří nakupují vybrané rozhraní

Ti, kteří si koupí Zen Tour, Zen Studio, Orion Studio, Orion 32, Orion 32 nebo Goliath rozhraní bude mít nárok na bezplatnou kopii PreSonus' Studio One... Více »

Od listopadu 24-30 Propellerhead jsou nabízí uživatelům kteří nákup Reason Free pluginy

Prodám Reason mezi 24. listopadu a prosinec 31st a získejte 350 liber nejprodávanější nastavují pluginy stojanu zdarma!... Více »