Hudební Software

Hudební Software je dnes ve světě hudby výraznější než kdy předtím. Za pomoci výkonného počítače lze tvořit s lehkostí celé skladby. Počítače jsou již dnes skoro jako hudební nástroje. Na Gear4music.com jsme uznali sílu a význam zvukových softwarů v rámci moderní hudby - jak jejich popularita a dostupnost roste, stejně tak roste i jejich potenciál. Právě proto jsme nadšeni, že můžeme prodávat a používat inovativní hudební softwarové programy .

View All Information

Nejoblíbenější hudební Software

O hudební Software

DAW Software, nebo řazení je také známo, je obvykle nalezen software v srdci moderní studio. Aplikace Cubase, Ableton Live, Sonar a FL Studio může poskytnout vše, co potřebujete začít záznam a produkci hudby.

Další virtuální nástroj Plug iny nebo si VSTi posílí svou zvukovou paletu a umožní najít perfektní zvuk. VSTi, jako Toontrack EZ bicímer umožňuje vytvářet a upravovat realistické ozvučení bicí stopy do své skladby.

Efekty Plug-iny může pomoci přidat prvek profesionality zvuku, ať je to kreativní účinek nebo nástroj efekt. Antares AutoTune EFX je velký plug-in pro vokální opravu hřiště a pro vytvoření populární autotune zvuk.

Mnozí výrobci spoléhají na jejich zvuk arzenálu. Vzorek knihovna nabízejí celou řadu autentických zvuků pro vaše skladby a často dokáží jiskra tvořivosti k vaší nahrávky.

Hudební Software Novinky

Nativní nástroj nahodit Creepy s "Vzrušení"

Navržen tak, aby doprovázet své skóre horor a podněcují nevyčíslitelné strach do srdcí diváků, vzrušení slibuje napínavou napětí a srdce trýznivou horor... Více »

iZotope zahájit jejich největší někdy na RX6 Software Update

Potřebujete vyřešit vaše audio nekonzistence? iZotope zahájit aktualizaci přes tři z jejich kusy audio editační software: Elements, pravidelné a Upřesnit.... Více »

Cubase 9 umělec s UR12 nebo UR22 na Gear4music teď

Od dnešního dne si můžete nyní koupit Steinbergje Cubase Artist 9 s UR12 nebo UR22 za méně, než je cena Cubase 9 umělec samostatný výrobní Suite... Více »