Klávesy Casio

Gear4Music.com

Casio klávesy je světovou jedničkou v hudbě, se sídlem v Japonsku. Od roku 1946 Casio se snažil realizovat své firemní krédo "kreativita a příspěvek" od zavedení inovativní a nápaditá klávesnice. View All Information

Klávesy Casio

První 20 výrobky zobrazeny

Klávesnice Casio balíčky

První 10 výrobky zobrazeny

O klávesy Casio

Casio klávesy jsou rozmanité a navržená tak, aby vyhovoval všem potřebám. Zda jen pouštíte hudbu, nebo práce na profesionální nahrávky nebo vystoupení mohlo být klávesnice Casio pro vás.

Populární ČTK klávesy Casio poskytují obrovské množství funkcí a funkcí. V Gear4music.com máme proslulý Casio LK-220 hlavní osvětlení klávesnice pomocí systému na klávesách na podporu učení a je ideální pro začátečníky se hraje na klavír.

Mají silný vztah s Casio a může poskytnout nejlepší výrobky Casio na co nejvíce konkurenceschopné ceny on-line ve Velké Británii.

V současné době mnoho klávesy Casio nyní vybavené také lekce zdarma online klávesnice stojí 49,99 liber

Casio klávesnice Novinky

NAMM 2017: Casio spustit Privia PX-160 a Celviano AP-460 v bílém

K dispozici pro objednávky na Gear4music teď, ctěný PX-160 a AP-460 poskytují řadu luxusních tonální příležitostí pro náročné hudebník.... Více »

Casioje udělena Grand Celviano GP-500 hybridní digitální Piano s titulem "nejvíce inovativní a důvěryhodnou klavírní produktu pro rok 2016"

Prasknutí s řadou skvělých funkcí, Celviano Grand Hybrid nabízí přehrávač bezkonkurenční výkon a bezprecedentní tón... Více »

Gear4music Punčocha nyní Casio Celviano GP-300 Grand Hybridní piana

Luxusní digitální piano navrženy tak, aby věrně napodobení zvuku grand akustické piano, Casio Celviano GP-300 je dokonalým nástrojem výraz pro náročné pianisty... Více »