Klávesy Casio

Gear4Music.com

Casio klávesy je světovou jedničkou v hudbě, se sídlem v Japonsku. Od roku 1946 Casio se snažil realizovat své firemní krédo "kreativita a příspěvek" od zavedení inovativní a nápaditá klávesnice. View All Information

Klávesy Casio

První 16 výrobky zobrazeny

Klávesnice Casio balíčky

První 9 výrobky zobrazeny

O klávesy Casio

Casio klávesy jsou rozmanité a navržená tak, aby vyhovoval všem potřebám. Zda jen pouštíte hudbu, nebo práce na profesionální nahrávky nebo vystoupení mohlo být klávesnice Casio pro vás.

Populární ČTK klávesy Casio poskytují obrovské množství funkcí a funkcí. V Gear4music.com máme proslulý Casio LK-220 hlavní osvětlení klávesnice pomocí systému na klávesách na podporu učení a je ideální pro začátečníky se hraje na klavír.

Mají silný vztah s Casio a může poskytnout nejlepší výrobky Casio na co nejvíce konkurenceschopné ceny on-line ve Velké Británii.

V současné době mnoho klávesy Casio nyní vybavené také lekce zdarma online klávesnice stojí 49,99 liber

Casio klávesnice Novinky

Casio spojit síly s Mercury Award nominace Musican Laura Mvula pro učitele hudby Awards pro rok 2017

Classic FM slavné hudební učitel ceny jsou nastaveny na největší vůbec, představí vynikající vzdělávací úspěchy hudebních pedagogů z celé Velké Británii... Více »

Musikmesse 2016: Casio GP-400 velké hybridní klavír zahájena

Casio replikovat klavír hraje zkušenost v nové GP-400 Grand hybridní digitální Piano.... Více »

NAMM 2015: Casio XW-PD1 Groovebox a XW-DJ1 DJ řadiče očekává

Očekává se, že nové zvěsti o NAMM jako Casio zahájit follow-ups k XW-P1 synth s XW-PD1 groovebox a XW-DJ1 DJ řadič.... Více »