Ozvučovací technika a osvětlení

PA vybavení je jedním z našich specialit - můžeme nabídnout nějakou velkou hodnotu úplné sady obsahující vše, co potřebujete získat slyšel, včetně reproduktorů, napájený mixy, kabely a mikrofony. Ať hledáte levné vokální mikrofon, nebo některé profesionální sluchátka nebo reproduktory, můžeme pomoci, s kompletní PA plošiny počínaje jen £ 139.99 100W systém.

View All Information

Nejoblíbenější živé Gear

První 27 výrobky zobrazeny

Informace o vybavení PA

Co na to dívat, když kupujete PA reproduktor

Moc je velkým problémem zvážit před nákupem PA reproduktoru. Obecně více wattů reproduktor má ještě hlasitěji na svazek, který je schopen vyrábět. Ti, kdo doufají využít reproduktory, aby akustické nástroje nebo zvuků hlasivek slyšet nad drum sada by se pravděpodobně pohledu na modely s trvale přípustným výkonem 200 wattů na každé straně a ti, kteří nepotřebují takové úrovně hlasitosti může vystačit s méně.

Velikost je rovněž důležitým faktorem. Ovladač komprese HF nebo 12 palců nízkou střední ovladače a piezoelektrických roh jsou vhodné pro osoby používající reproduktory pro zpěv nebo nástroje, které nemají příliš nízké frekvence, ačkoliv 200 až 300 wattů energie bude muset pomoci zvuky slyšet nad celé kapely. Pro nízkofrekvenční nástrojů a mosazi pak-15palcový nízkou střední ovladače a ovladač komprese jeden palec HF s výkonem nejméně 300 w jsou lépe zapadala. Sub bude zapotřebí pro ty s další basová frekvence požadavky. Dodáváme systémy PA od předních výrobců jako například Yamaha s StagePas 300, nebo Fender Passport PA systém. Jsme také akcií aktivní reproduktory jako populární rozmezí Mackie náraz a pasivní systémy od značek jako je například Electrovoice.

Naše oblast zahrnuje reproduktor energetická řešení včetně Soundcraft napájení míchačky a výkon zesilovače v Peavey. S velkým rozsahem osvětlení pódia a efektů Gear4music.com.com mohou pomoci vytvořit úplnou žít plošinu za méně, než si myslíte.

PA vybavení Novinky

SubZero SZPA-P10X baterie Powered přenosný PA systém teď

Nabízí bezkonkurenční přizpůsobivost a přenositelnost, SZPA-P10X baterie napájení PA exceluje v prostředích, ve kterých moc není vždy okamžité luxusní.... Více »

Musikmesse 2016: Roland oznámit Cube Street Ex PA sada, bicí aktivačních událostí a V-bicí rozšiřovací podložky

Roland vydala řadu nových výrobků před Musikmesse 2016, včetně Cube Street Ex PA sada a FD-9 a KT-9 buben aktivačních událostí a CY - 12 C sada.... Více »

Musikmesse 2016: Zavést JBL EON jeden lineární pole PA systém

JBL představuje jejich prvotřídní zvuk do kompaktní All-in-one systém s mixer, stejně jako možnostimodrátooth pro přenos zvuku.... Více »

QSC TouchMix digitální Mixer a K série reproduktory jsou vybaveny v světový rekord na Mt Everest

Robustní funkce systému QSC PA v světový rekord-lámání koncert na Mount Everest.... Více »

Musikmesse 2016: KORG Zvedněte víko na StageMan 80

KORG se zvedl víko na nové multi-funkční a vysoce přenosný PA zesilovač.... Více »