Gear4music digitalni piana

Gear4Music.com

Gear4music digitální piana nabízejí působivý design, zdravé a vybudovat za výhodnější cenu než mnoho dražší značky. View All Information

Digitální piana od Gear4music

První 43 výrobky zobrazeny

Digitální Piano balíčky od Gear4music

První 35 výrobky zobrazeny

Digitální Piano nákup poradenství

Digitální piano je elektrické hudební nástroj, který je navržen tak, aby sloužila především jako alternativní možnost k jejich tradiční, akustické protějšky. Na rozdíl od akustické klavír nemá žádné struny, kladiva a žádný Ozvučná. Namísto toho má elektronické zvukové čipy a reproduktory, které lze použít k duplikování zvuk a pocit hrát tradiční piano.

Protože digitální piano spoléhá na odběr vzorků, může produkovat celou řadu jiných zvuků nástroje. Například můžete zvolit hudebníci z takových nástrojů jako jsou flétny, cembala, řetězců a perkuse, aby digitální piano přizpůsobivé vybavení.

Ostatní věci uvažovat při koupi Digital Piano

Existuje také řada doplňků, které lze zakoupit zlepšit digitální piano, jako je například sluchátka. Hudebníci mohou vybrat z řady těchto vybavení, včetně Roland RH-300 sluchátka, které přicházejí s 3,4 m rovně kabelem a Audio Technica ATH-M40FS sluchátka, které přicházejí s kabelem stejné délky.

Mezitím pro ty, kteří už nemají žádnou, klavírní stolici lze také požadovat. Gear4music produkují Deluxe Piano stolice v souladu s tradičním stylu, který je ideální pro nás s digitální piano.

Digitální Piano Novinky

NAMM 2017: Kawai CN27, CN37 a ES110 Digitální piana

Objednat nyní na Gear4music, Kawaije CN27, CN37 a ES110 digitální Piano kombinovat klasické autentický pocit s přemírou současné doteky... Více »

Roland GP607 digitální Grand Piano Ebony/bílá nyní skladem

Kombinace výhod akustický zvuk a praktičnost současných technologií, GP607 se určitě přinese eleganci v hojnosti do každé domácnosti... Více »

Casioje udělena Grand Celviano GP-500 hybridní digitální Piano s titulem "nejvíce inovativní a důvěryhodnou klavírní produktu pro rok 2016"

Prasknutí s řadou skvělých funkcí, Celviano Grand Hybrid nabízí přehrávač bezkonkurenční výkon a bezprecedentní tón... Více »

Gear4music Punčocha nyní Casio Celviano GP-300 Grand Hybridní piana

Luxusní digitální piano navrženy tak, aby věrně napodobení zvuku grand akustické piano, Casio Celviano GP-300 je dokonalým nástrojem výraz pro náročné pianisty... Více »