Fender kytara

Gear4Music.com

Fender se stal synonymem pro slovo kytara. Za více než půl desetiletí své kytary a basy byly použity některé z nejvíce renomovaných hudebníků na světě. Kytaristů jako Jimi Hendrix, David Gilmour a Eric Clapton , jsou jen některé ze stovek kytaristů nosit Fender kytara a rock jevištích celého světa s kytary jako Telecaster a Stratocaster. View All Information

Fender nejprodávanější

První 18 výrobky zobrazeny

Fender informace

Fender vznikla v Kalifornii, 1946 o Leo Fender a od té doby už o dotknout a transformovat téměř každý hudební žánr, od rock'n'roll country a western, jazzmodrás a mnoho dalších.

Všichni od začátečníci se světy nejvíce populární a uznávaných umělců a umělci využívají a nadále používat kytary fender a zesilovače, takže Fender nejen název průmyslu uctívaného hudby, ale také kulturní ikonu.

Během let byla Fender nástroj volbou pro mnoho talentovaných a nejvlivnějších kytaristů všech dob včetně Jimiho Hendrixe, Bruce Springsteen, Kurt Cobain, David Gilmour, Mark Knopfler, Eric Clapton a mnoho mnoho více umělců. Na Gear4music.com.com máme velký výběr Fender elektrická kytara, basová kytara, akustická kytara, zesilovače a příslušenství v některé z nejnižších cen ve Velké Británii.

Fender Novinky

Fendersi naladit App nyní k dispozici pro vybavení se systémem Android

Intuitivní aplikace zahájení v loňském roce, to je nyní k dispozici pro ty, kteří nemají iOS vybavení, takže dokonalou přesností tuning univerzální... Více »

SJC a Tre Cool prezentovat Mike Dirnt custom sada pro vánoční

Ve spolupráci design úsilí SJC Custom bicís a zelený den bubeník Tre Cool navrhli custom bicí souprava podle kapela kamarád Mike Dirnt podpis baskytara... Více »

Fender vydání nový rozsah z v ucho monitory

Nová řada profesionální grade v Ear monitory s premium kvalitní zvuk, ideální pro živá vystoupení, nahrávání a poslech.... Více »