Fender kytara

Gear4Music.com

Fender se stal synonymem pro slovo kytara. Za více než půl desetiletí své kytary a basy byly použity některé z nejvíce renomovaných hudebníků na světě. Kytaristů jako Jimi Hendrix, David Gilmour a Eric Clapton , jsou jen některé ze stovek kytaristů nosit Fender kytara a rock jevištích celého světa s kytary jako Telecaster a Stratocaster. View All Information

Fender nejprodávanější

První 27 výrobky zobrazeny

Fender informace

Fender vznikla v Kalifornii, 1946 o Leo Fender a od té doby už o dotknout a transformovat téměř každý hudební žánr, od rock'n'roll country a western, jazzmodrás a mnoho dalších.

Všichni od začátečníci se světy nejvíce populární a uznávaných umělců a umělci využívají a nadále používat kytary fender a zesilovače, takže Fender nejen název průmyslu uctívaného hudby, ale také kulturní ikonu.

Během let byla Fender nástroj volbou pro mnoho talentovaných a nejvlivnějších kytaristů všech dob včetně Jimiho Hendrixe, Bruce Springsteen, Kurt Cobain, David Gilmour, Mark Knopfler, Eric Clapton a mnoho mnoho více umělců. Na Gear4music.com.com máme velký výběr Fender elektrická kytara, basová kytara, akustická kytara, zesilovače a příslušenství v některé z nejnižších cen ve Velké Británii.

Fender Novinky

Fender oznamuje podpis bleší Jazz Bass

Fender oficiálně zvedl víko na nový podpis baskytaru pro The Red Hot Chili Peppers ikonu.... Více »

Letní NAMM 2016: Fender ' 57 custom tvíd a Bassman 800 zesilovače

Fender přidal pět nových produktů na jejich rozsáhlý sortiment zesilovačů.... Více »

Fender dráždit vydání Johnny Marr podpis Jaguar kytara

Fender kytara má obraz vydání nového modelu podpis pro kytarové legendy.... Více »