Kytary Fender

Gear4music.com

Fender se stal synonymem pro slovo kytara. Více než půl století jejich kytary a baskytary používají někteří z nejvíce renomovaných hudebníků na světě. Kytaristé jako Jimi Hendrix, David Gilmour a Eric Clapton jsou pouze jedni z několika stovek kytaristů, kteří používají Fender kytary na rockových pódiích po celém světě s kytarami Telecaster a Stratocaster. Zobrazit všechny informace

Nejprodávanější produkty Fender

První 21 výrobky zobrazeny

Informace o Fender

Fender vznikla v Kalifornii, v 1946 díky Leo Fenderovi, a od té doby se společnost dotknula a transformovala téměř každý hudební žánr, od rock'n'rollu, country a westernu, až po jazz a blues, a mnoho dalších.

Všichni od začátečníků až po světově populární a uznávané umělce využívají a nadále vyžadují kytary fender i jejich zesilovače, takže se Fender stal nejen názvem průmyslově uctívané značky, ale také kulturní ikonou.

Během let byl Fender volbou nástroje pro mnoho talentovaných a nejvlivnějších kytaristů všech dob, včetně Jimiho Hendrixe, Bruce Springsteena, Kurt Cobaina, Davida Gilmoura, Marka Knopflera, Erica Claptona a mnoha dalších umělců. Na Gear4music.com.com máme velký výběr Fender elektrických kytar, basových kytar, akustických kytar, zesilovačů a příslušenství za jedny z nejnižších cen ve Velké Británii.