Fender kytara

Gear4music.com

Fender se stal synonymem pro slovo kytara. Více než půl století své kytary a baskytary, používal některé z nejvíce renomovaných hudebníků na světě. Kytaristé jako Jimi Hendrix, David Gilmour a Eric Clapton je jen pár stovek kytaristů nosit Fender jako kytara a rock pódiích po celém světě s kytarami Telecaster a Stratocaster. Zobrazit všechny informace

Fender nejprodávanější

První 18 výrobky zobrazeny

Fender informace

Fender vznikla v Kalifornii, 1946 o Leo Fender a od té doby už o dotknout a transformovat téměř každý hudební žánr, od rock'n'roll country a western, jazzmodrás a mnoho dalších.

Všichni od začátečníci se světy nejvíce populární a uznávaných umělců a umělci využívají a nadále používat kytary fender a zesilovače, takže Fender nejen název průmyslu uctívaného hudby, ale také kulturní ikonu.

Během let byla Fender nástroj volbou pro mnoho talentovaných a nejvlivnějších kytaristů všech dob včetně Jimiho Hendrixe, Bruce Springsteen, Kurt Cobain, David Gilmour, Mark Knopfler, Eric Clapton a mnoho mnoho více umělců. Na Gear4music.com.com máme velký výběr Fender elektrická kytara, basová kytara, akustická kytara, zesilovače a příslušenství v některé z nejnižších cen ve Velké Británii.