Kytary Fender

Gear4music.com

Najdete ho na pódiích po celém světě. Fender je známá značka svou kvalitou zpracování a inovativním povahovým rysem. Což je důvod, proč budete často uvidíte Fender v rukou velikánů. Jako Fender Prémiový prodejce vám můžeme nabídnout obrovskou škálu Fender zařízení právě u nás. A co víc, vše, co si zakoupíte, dostanete s dvouletou zárukou Gear4music. Zobrazit všechny informace

Nejprodávanější produkty Fender

První 20 výrobky zobrazeny

Informace o Fender

Fender vznikla v Kalifornii, v 1946 díky Leo Fenderovi, a od té doby se společnost dotknula a transformovala téměř každý hudební žánr, od rock'n'rollu, country a westernu, až po jazz a blues, a mnoho dalších.

Všichni od začátečníků až po světově populární a uznávané umělce využívají a nadále vyžadují kytary fender i jejich zesilovače, takže se Fender stal nejen názvem průmyslově uctívané značky, ale také kulturní ikonou.

Během let byl Fender volbou nástroje pro mnoho talentovaných a nejvlivnějších kytaristů všech dob, včetně Jimiho Hendrixe, Bruce Springsteena, Kurt Cobaina, Davida Gilmoura, Marka Knopflera, Erica Claptona a mnoha dalších umělců. Na Gear4music.com.com máme velký výběr Fender elektrických kytar, basových kytar, akustických kytar, zesilovačů a příslušenství za jedny z nejnižších cen ve Velké Británii.