Studiový monitoring

Studiové monitory jsou jedním z nejdůležitějších prvků ve studiu, umožňující přesný audio dohled při výrobě, míchání a masteringu. Monitory se vyrábějí v různých velikostech s pestrými reakčními pásmy pro domácí a profesionální studio.

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější studiové monitory

O studiových monitorech

Studiové Monitorovací reproduktory jsou nezbytné při míchání zvuku na profesionální úrovni. Dávají plochou odpověď a jsou navrženy pro výstup nevyváženého zvuku, tak, aby uživatel namíchal přesně a věrně nahrávaný materiál.

Subwoofery jsou reproboxy, které jsou vyhrazeny pro reprodukci nízkých kmitočtů. Někdy používají se s nearfield reproduktory pro kompenzaci omezení, někdy je můžeme nalézt na menších modelech studiových monitorů.

Aktivní a pasivní jsou dva hlavní typy reproduktorů. Aktivní reproduktory mají vnitřní zesilovače, což je obecnější než pasivní reproduktory. Pasivní reproduktory potřebují externí zesilovač pro řízení reproduktorů a jsou vhodné pro trvalé instalace. Mnoho lidí dává přednost ovládacím prvkům, které poskytují pasivní reproduktory, a láká je také možnost kombinovat tyto reproduktory s různými zesilovači.