Studiové monitory

S širokou řadou Reproduktory monitoru Studio od výrobců jako například Adam, Genelec, Mackie M-Audio, Alesis a Quested, Gear4music.com dodávek široké spektrum na Studio monitorů včetně Nearfield, Farfield a subwoofery. Studiové monitory mají sklon být mnohem robustnější než Hi-fi reproduktory je třeba jednat s nezpracovaným zdroje, náhlé skoky v hlasitostu a vysokotlakých zvuky.

Nejoblíbenější studiové monitory

O studiové monitory

Studio Monitor reproduktory jsou nezbytné při míchání zvuku na profesionální úrovni. Plochý odpovědi a jsou navrženy pro výstup nevyváženého zvuk, tak, aby uživatel namíchat přesně a věrný nahrávaného materiálu.

Subwoofery jsou reproboxy, které jsou vyhrazeny pro reprodukci nízkých kmitočtů. Někdy používají se s nearfield reproduktory pro kompenzaci omezení někdy nalézt na menších modelů studiové monitory.

Active a pasivní jsou dva hlavní typy reproduktorů. Active reproduktory mají vnitřní zesilovače, což je obecnější než pasivní reproduktory. Pasivní reproduktory potřebují externí zesilovač řídit reproduktory a jsou vhodné pro trvalé instalace. Mnoho lidí dává přednost ovládací prvek, který poskytuje pasivní reproduktory a možnost kombinovat a tato reproduktory s různých zesilovačů.