Studiový monitoring

Uslyšíte všechno. Studiové monitory vám umožní přesně slyšet vše, co se děje ve vašich hudebních stopách, takže můžete dokonale vytvářet, mixovat a ovládat své skladby. Reproduktory do studia jsou potřebné pro přesné reprodukování zvuku. A navíc, při každém novém nákupu v Gear4music obdržíte dvouletou záruku.

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější studiové monitory

O studiových monitorech

Studiové Monitorovací reproduktory jsou nezbytné při míchání zvuku na profesionální úrovni. Dávají plochou odpověď a jsou navrženy pro výstup nevyváženého zvuku, tak, aby uživatel namíchal přesně a věrně nahrávaný materiál.

Subwoofery jsou reproboxy, které jsou vyhrazeny pro reprodukci nízkých kmitočtů. Někdy používají se s nearfield reproduktory pro kompenzaci omezení, někdy je můžeme nalézt na menších modelech studiových monitorů.

Aktivní a pasivní jsou dva hlavní typy reproduktorů. Aktivní reproduktory mají vnitřní zesilovače, což je obecnější než pasivní reproduktory. Pasivní reproduktory potřebují externí zesilovač pro řízení reproduktorů a jsou vhodné pro trvalé instalace. Mnoho lidí dává přednost ovládacím prvkům, které poskytují pasivní reproduktory, a láká je také možnost kombinovat tyto reproduktory s různými zesilovači.