Studio monitoru značky

Studio Monitor reproduktory mají tendenci být mnohem robustnější než Hi-fi reproduktory, musí se vypořádat s neošetřeného zdroje, náhlé výkyvy v hlasitostu a jiných vysokotlakých zvuky.

View All Information

Nejoblíbenější studiové monitory

První 21 výrobky zobrazeny

O studiové monitory

Studio monitor reproduktory jsou nezbytné při míchání zvuku na profesionální úrovni. Musí být schopen vyrovnat se s možné náhlé výbuchy, které by mohlo dojít během živých nahrávek. Plochý odpovědi a jsou navrženy pro výstup nevyváženého zvuk věrný nahrávaného materiálu, takže uživatel namíchat přesně. Pro nejlepší výsledky studia by měla být monitory ukázal na pracovní ucho tak reproduktor stojany je často užitečné.

PreSonus Eris MTM E44 je nový aktivní monitorovací systém navržený pro profesionální studia. Je to vysoce výkonný monitor s bezkonkurenční čistá zvuková odezva střední třídy konfigurace. Active monitory vybudovali zesilovače, což je velmi úsporný a snižuje potřebu externího zesilovače.

Studio monitoru Novinky

Musikmesse 2015: Munro Sonic Egg 100 monitorovací systém

Systém monitorování 100 vajec od Munro Sonic byl navržen tak, aby největší přesnost v poblíž polních podmínkách.... Více »

Focal alfa monitory skladem!

Nejdostupnější studiové monitory ještě od Focal jsou nyní k dispozici na Gear4music.... Více »

Musikmesse 2013: Yamaha představí nové řady HS Studio Monitor

Yamaha ustavily nové řady HS nearfield monitory studio - HS5, HS7 a HS8, plus HS8S subwoofer.... Více »