Orchestrální nástroje

Objevte kolekci Orchestrálních nástrojů a příslušenství od nejvíce uznávaných jmen smyčcových, dechových, žesťových a orchestrálních bicích nástrojů.

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější orchestrální nástroje

Informace o orchestrální nástroje

Typy klarinet

Existují čtyři hlavní typy klarinet, Bb (nebo B-byt), soprán, ALT a basu. Bb je nejvíce běžně hrál tři a je snad ten, který nejvíce rychle napadne když je uvedeno slovo klarinet. To je obecně vnímána jako jsou dobrým místem pro lidi, aby se spustil při učení, klarinet, se svou velikostí vhodný pro začátečníky. Jakmile člověk ovládá jak hrát jeden druh klarinet, je obecně poměrně snadné se naučit, jak hrát jednu z jejích sesterských nástroje.

Typy trumpeta

Každý z nich se liší velikostí tvar, délku a nuda, a všechny pokoje mají custom zvuky, výrazný a snadno rozlišitelné. Například kornouty jsou známo, že nabízejí mnohem silnější, bohatší a vyzrálejší zvuk než jiné typy trumpeta, z nichž mnohé nabízejí vyšší ostrost a jas.

Dalším faktorem je kupujícího zkušenost, jak křídlovku například může být vhodnější pro pokročilé hudebníky. Při pohledu na specifikace různých trubky, například díry velikosti, by mohlo pomoci studentům nebo mladší hráči rozhodnout, který z nich je nejvhodnější pro jejich potřeby.