Orchestrální příslušenství

Na Gear4music.com máme veškeré příslušenství , které jsou potřebujete k optimálnímu hraje váš přístroj, housle, klarinet či Eufonium. Pomocí našeho chápání toho, co struny, vyžadují dechové a mosazi hudebníků, máme na skladě výběr příslušenství umožňuje vychutnat si nástroj.

View All Information

Orchestralni nastroj přislušenstvi

První 12 výrobky zobrazeny

O orchestrální příslušenství

Orchestrální nástroje vyžadují pravidelnou údržbu udržet je hrát a znějící jako možný. To může zahrnovat změnu nástroje řetězců, ropa ventily a snímky nebo montáž nové reed - příslušenství jsou klíčové pro váš přístroj hratelnosti a zdraví.

Ať si hrát, tunery a metronomy jsou důležité, aby vaše hudební zvuky pravdu - šéfa nedávno vydané TU-12 tunery obdrželi mnoho chvály.

Orchestrální příslušenství Novinky

Musikmesse 2016: Yamaha představí YEV sérii elektrické housle

Přičemž jeho design inspiraci z organických krásu dřeva, jednoduchostí čistých linií a pohodlí lehký nové série YEV kombinuje design s inovativní Yamaha zvuk vytvořit nádherný nástroj live-performance.... Více »

7 nejlepší nástroje pro děti do 7

Mnozí rodiče chtějí podporovat své dítě, aby se nástroj v životě. Hudba může být zábavné a obohacující aktivity pro děti, ale vědět, kde začít, může být složité. Zde jsou naše tipy pro ideální startovní listiny pro děti do 7.... Více »

Děti zpěvnější než jejich rodiče

Philharmonia Orchestra, se sídlem v Londýně, zadalo výzkum, aby zjistili, odkud může hudebníci zítřka.... Více »